Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

İmar Barışı’nda Son Günler!

İmar Barışı’nda Son Günler!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Trabzon’da katıldığı toplantıda, 31 Aralık’ta sona erecek İmar Barışı’na 9,5 milyon başvuru geldiğini açıkladı.

İMAR BARIŞI 31 ARALIK’TA SONA ERİYOR

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Trabzon’da katıldığı toplantıda önemli açıklamalarda bulundu. Kurum, toplantının ardından yaptığı açıklamada, imar barışına ilişkin, “Bugün için yaklaşık 9 milyon 500 bin vatandaşımız imar barışından faydalandı. Toplam yaklaşık 14 milyar liralık bedel ödendi.” diye konuştu.

HAFTA SONU TÜM KAMU BANKALARI İMAR BARIŞI İÇİN AÇIK OLACAK

İmar barışına ilişkin sürecin 31 Aralık’ta tamamlanacağını anımsatan Kurum,  “Sürecin uzatılmasına ilişkin ciddi talep var, bunu biz 31 Aralık’ta inşallah değerlendirmiş olacağız ancak 31 Aralık’a kadar vatandaşımızın ödemelerinin yapılabilmesi adına tüm kamu bankaları açık olacak ve imar barışı sürecinden vatandaşımız hafta sonu da faydalanabilecek. Diğer özel bankalarımızla da görüşmeleri sürdürüyoruz, bunun hem bakanlığımız internet sitesinde hem de bankalarımızın sitelerinde duyuruları olacaktır. Hafta sonu da bankalarımız açıktır, imar barışından vatandaşlarımız faydalanabilir.”

ÖNEMLİ  Yetkilendirme Sözleşmelerinde Damga Vergisi Kalkmalı!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ