Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

Bir Faiz İndirimi de VakıfBank’tan

Bir Faiz İndirimi de VakıfBank’tan

Ziraat’in ardından VakıfBank’ta anlaşmalı firmalardan alınacak konutlarda kredi faizini 0,98’e çekti 

VAKIFBANK KONUT KREDİSİNDE FAİZLERİ İNDİRDİ

VakıfBank,“SarıPanjur Konut Kredisi” kampanyalarına bir yenisi daha ekledi. Yeni kampanya kapsamında VakıfBank’ın aktif kredili müşterisi olan firmaların ürettiği konutlardan satın almak isteyen bireysel müşteriler, kampanyaya dâhil olan firmaların da katkısıyla aylık yüzde 0,98 faiz oranından 120 ay vadede 500 bin TL ye kadar “SarıPanjur Konut Kredisi” kullanabilecekler.

“EV SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERİN HAYALLERİNİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ”

Konu ile ilgili açıklama yapan VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı M. Lütfü Çelebi, “Müşterilerini yakından takip eden bir banka olarak, onların ihtiyaçlarına ve taleplerine uygun çözümler üretiyoruz. Bu kapsamda sunduğumuz konut kredisi kampanyalarımızla ev sahibi olmayı isteyen müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Bu kampanya ile ayrıca konut sektörünün lokomotif olma özelliği de harekete geçirilerek 200’den fazla iş koluna da önemli katkı sağlayacağız. Önümüzdeki dönemde de her sektörde olduğu gibi konut sektöründe de farklı kampanya ve fırsatlarla müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeye devam edeceğiz” dedi.

ANLAŞMALI FİRMALARDA GEÇERLİ

Uygulama kapsamındaki konut kredisi ödemelerinin bir kısmı firmaların VakıfBank’taki ticari risklerine mahsup edilirken kalan kısmı da ilgili firmalara nakit akışı sağlayacaktır. Böylelikle bankacılık sektörüne, konut üreticilerine, yan sektörlere ve ev sahibi olmak isteyenlere destek sağlanmış olacaktır.

ZİRAAT BANKASI’DA FAİZLERİ İNDİRMİŞTİ

Ziraat Bankası da Cuma günü, inşaat şirketlerinin elinde bulunan konut stokunun eritilmesi için kendi müşterisi olan konut inşaat şirketlerinden ev alanlara aylık yüzde 1’in altında faizle kredi imkanı getirmişti.

ÖNEMLİ  1915 Çanakkale Köprüsü'nde yeni adım!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ