Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

KENTPARK Yapı

KENTPARK Yapı

KENTPARK Yapı
Kentpark Gayrimenkul Geliştirme Ltd. Şti.

Sertaç Kıyıcı tarafından kurulan Kentpark Yapı, ilk olarak gayrimenkul geliştirme amacı içerisinde kurulmuş ve daha sonra inşaat sektörü içerisine detaylı bir giriş yaparak Kentpark Gayrimenkul Geliştirme Ltd. Şti. unvanını kazanmıştır.
Yapı hizmetleri olarak şehir merkezlerinde kurulan konutlar ile üst düzey müşteriye yönelik projeler tasarlanmış ve üretilmiştir. Yıllardır süregelen tecrübe cetvelinde estetiğe ve fonksiyonel tasarıma önem verilmiştir. Uzun süre yaşam garantisi ile verilen yapılarda, malzeme kalitesi en üst seviyede tutulmuş ve sorunsuz bir şekilde inşaya yansıtılmıştır.
Her zaman yenilikçi inşaat metotları kullanarak, doğayla barışık, toplumsal ve sosyal sorumluluğu bilinci içinde huzurlu, mutlu yaşam alanları inşa etmek birincil hedefi olmuştur.
Kentpark Yapı, insana ve çevreye saygılı, yasal mevzuat ve iş güvenliği yönetmeliğine uygun, müşteri odaklı, şeffaf yönetim değerleri ile daima “ulaşılabilir ve sürdürülebilir” olması ve hesap verebilirlik ilkesi içinde iş yapmaya önem vermektedir.

Kentpark Yapı İletişim Bilgileri
Adres: Erenköy Cami Sokak No: 1 D: 9 Erenköy (Bağdat Caddesi Galip Paşa Camii Yanı) İSTANBUL / KADIKÖY
Telefon: 0216 301 2021

ÖNEMLİ  İNTAYA
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ