Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

ATEK Yapı

ATEK Yapı

ATEK Yapı
“Hızlı kazanmayı, çabuk bulunmayı sevenler için İzmir’de yükselmeye başlıyor.”

İlk olarak çalışma hayatı içerisinde menkul kıymetler ve perakende sektörlerinde marka olabilmeyi başaran şirketler grubu, ticari faaliyetleri gerçekleştirirken her zaman önceliği “insan kazanmak” olarak belirlemiştir. Yıllardır yapılan proje çalışmalarında kazanç her zaman ikinci planda kalırken, değerli referanslar oluşturma adına müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.
İstanbul Bahçelievler’de 33 bin metrekarelik bir alanda, hamilelik döneminden yetişkin çocuk dönemine kadar çocuklara yönelik her türlü ürünü tek bir çatı altında sunan ve bu konseptiyle Türkiye’de bir “ilk” Kadir Has Çocuk Dünyası, oyun ve eğlence sektörüne yeni bir soluk getirmiş ve Türkiye’nin bazı önemli alışveriş merkezlerinin içerisindeki çok geniş alanlarında, çocuklara olduğu kadar yetişkinlere de hizmet vermekte olan Play Park Eğlence Merkezleri üretmiştir.
Türkiye’nin köklü ve güvenilir menkul kıymetler kuruluşlarından biri olarak bilinen Güney Menkul Değerler AŞ. adlı şirketlere, kısa bir süre önce, Atek Yapı adlı yeni bir şirket daha eklenmiştir.

Devam Eden Projeler:
ATEK Adress
Evia Plus
1+1 Buca

ATEK Yapı İletişim Bilgileri
Adres: FATİH CADDESİ 1587 SOKAK NO:2-6 İZMİR / KONAK
Telefon: 0232 251 18 50
E-Mail: info@atekyapi.com.tr
Web: www.atekyapi.com.tr

ÖNEMLİ  SEÇKİNLER İnşaat
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ