Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

BATI EGE Yatırım

BATI EGE Yatırım

Batı Ege Yatırım A.Ş.

Batı Ege Gayrimenkul Yatırım Ticaret A.Ş., 5 Temmuz 2011 tarihinde Denizli’de ve tüm Ege Bölgesi’nde gayrimenkul sektöründe yatırımlar geliştirmek üzere kurulmuş bir yatırım şirketidir. Ülkemiz adına gayrimenkul sektörü içerisinde lider bir firma olan Sinpaş Yapı ile tekstil sektörü içerisinde bulunan yine lider firmalardan biri olan Deniz Tekstil ve Shamrock Tekstil firmalarının ortak oluşumudur.
Öncü firmaların oluşturmuş olduğu bu firma, bilgi birikimlerini sonuna kadar kullanmakta ve gayrimenkul sektöründe de lider bir firma yaratma amacı ile faaliyet göstermektedir.
Üç firmanın oluşumu ile yaratılan Batı Ege Yatırım, ilk gayrimenkul yatırımını Denizli’de Ege bölgesi için önemli bir adım olan Mixed Use(karma kullanımlı) proje hayata geçmiştir.
Toplam inşaat alanı 418 bin metrekare olan proje alanı; Denizli ili, Merkez ilçesi, Kayaköy mahallesinde (Eski EGS Park arazisi) yer almaktadır. Proje alanı, 556 ada ve 1-2-3-4 parsel olarak numaralandırılmış ve 228.373 m2 olarak tescil edilmiştir.

Batı Ege Yatırım A.Ş. İletişim Bilgileri
Adres: Kayalar Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:185 DENİZLİ / MERKEZEFENDİ
Telefon: 0258 371 99 00
Faks: 0258 371 99 04
E-Mail: info@batiegeyatirim.com.tr
Web: batiegeyatirim.com.tr

ÖNEMLİ  NOVA Grup
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ