Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

EKBA Grup

EKBA Grup

EKBA Grup

1990’lı yılların sonlarına gelindiğinde inşaatçi Ekşioğlu ailesi ve ticaret deneyimlerini inşaat sektöründe uygulamak isteyen Bayram ailesi arasında gerçekleştirilen ortaklık sonucunda EKBA Grup ortaya çıkmıştır.
Bünyesinde Türkiye’nin inşaat sektöründe öncü İstanbul Yapı A.ޞ. başta olmak üzere Mor Dış Ticaret ve Lepacom Turizm şirketlerini barındıran firma, Ekşioğlu’nun inşaat ve taahhüt alanındaki 70 yılı aşkın deneyiminden güç alırken, turizm, ticaret, enerji ve savunma sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
Ekşioğlu Ailesi’nin inşaat alanında edindiği tecrübe Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk yıllarına kadar dayanmaktadır. 1950’li yılların ardından belirgin biçimde kırsal kesimden kente göçlerin başlamasıyla birlikte, gecekondulaşma ve çarpık yapılaşmayı mümkün olduğunca engellemek için sağlıklı bir yapılanmaya ihtiyaç duyulmuştur. Karadeniz kökenli Ekşioğlu ailesi, o yıllarda başladığı inşaat faaliyetlerinde yıllar içerisinde büyük tecrübe kazanmış ve yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği pek çok proje ile Türk inşaat sektörünün lider ismi haline gelmiştir.
Bayram Ailesi, Adana’dan Türkiye’nin dört bir yanına uzanan ticaret faaliyetleriyle ekonomideki kalkınmanın ticaret ayağını başarıyla temsil etmektedir. Ailenin uzun yıllara dayanan ticaret deneyimi, başta Mor Dış Ticaret olmak üzere, firma bünyesindeki şirketlerin çalışmalarında önemli rol oynamaktadır.
Büyük sermayeler ile büyük işler başaran firma, yoluna her geçen gün devam etmekte ve müşteri ihtiyacına uygun projeler ile karşımıza çıkmaktadır.

Devam Eden Projeler:
Selen Vadi Konakları

EKBA Grup İletişim Bilgileri
Adres: ÖMER AVNİ MAH. İNEBOLU SOK. SETÜSTÜ NO:13/2 İSTANBUL / KABATAŞ
Telefon: 0212 215 55 41
Faks: 0212 215 55 47
E-Mail: info@ekbagroup.com
Web: www.ekbagroup.com

ÖNEMLİ  AZİM Gayrimenkul Yatırım
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ