Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

216 Yapı

216 Yapı

Takvimler 1967 yılını gösterirken Almanya’da başlayan inşaat faaliyetleri, Almanya üzerinde 1992 yılına kadar barınmış ve birçok projeye imzasını atmıştır. Konut projeleri, ticari projeler ve restorasyon gibi projeler ile öne çıkan firma 1992 yılından itibaren faaliyet alanlarını Türkiye’ye taşımıştır. 2003 yılında ise 216 Yapı ismini alan firma, inşaat sektöründe bir marka haline gelmiş ve sayısız projeler ile Türkiye’de oluşan modern ve teknolojik yapıları bir adım daha öne çıkartmıştır.

Türkiye’nin merkezi olan İstanbul’da birçok proje ile adını duyuran 216 Yapı, yurt içinde yarattığı projelerin dışına çıkmak isteyerek yurt dışı projelerine geçmişte olduğu gibi geri döndü. Moğolistan üzerinde proje oluşturmaya başlayan firma, ülkenin en büyük yaşam projelerinden birinde yer almaktadır. İnsan hayatını kolaylaştıran yaşam alanları oluşturma amacıyla oluşturulan projeyi kendine görev edinen firma, detaylı çalışmaları ile başarılı sonuçlara imza atmayı başarmıştır.

Türk inşaat sektörü adına edindiği tecrübeyi sahaya taşıyan 216 Yapı, planladıkları sınırların da ötesine geçip uluslararası alanda da faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Kendilerine amaç edindikleri  “Türkiye’ye değer katma” felsefesi ile yapılan projelere her gün bir yenisini daha ekleyerek varlığını devam ettirmekte.

Projelerini üç ana başlıkta ayıran firma, eğlence, konfor ve güvenlik olarak desteklemektedir. Yapılan her detaylı proje için bu üç ana başlık ile birlikte yola çıkılmaktadır.

Eğlence amacıyla proje içerisinde yaratılan oyun odaları çocukları büyülemeye yeterken, oyun odalarının sadece çocuklar değil yetişkinlere özel olması da projelerin ne kadar detaylı olduğunu göstermekte. Ayrıca projelerde kapalı yüzme havuzları ile dört mevsim yüzmeye imkan vermektedir. Konfor ve rahatlık bazında ise resepsiyondan başlayan itibar ile kendinizi özel hissedeceksiniz. Yetkili kişiler tarafından sürekli olarak temiz ve hijyenik ortamlarda yer alacaksınız. Ayrıca 24 saat teknik servis hizmeti ile bu alanda tek olmayı planlayan 216 Yapı, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

ÖNEMLİ  MAY Yapı

216 Butik Plus isimli dev projede ise samimi komşuluklar, huzurlu aileler ve yeni dostluklar ile yüksek yaşam standartları tek bir çatı altında toplanıyor. Proje içerisinde yer alan yeşil alanlar, sosyal ortamlar ve teknolojik donanımı ile her zaman cezbedici olacak.

İletişim

Adres: Soğukpınar Mahallesi. Barbaros Bulvarı Kartal Sokak No:99 Çekmeköy / İSTANBUL
Tel: 444 4 216  –  (0216) 621 75 90
E-Posta: satis@216butikplus.com
Web: www.216yapi.com

[google_maps id=”1276″]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ