Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

Yazıcı İnşaat

Yazıcı İnşaat

Yazıcı İnşaat

1954 yılında kurulan Yazıcı İnşaat, Hasan Yazıcı’nın önderliğinde inşaat sektöründe varlığını sürdürmektedir. Hasan Yazıcı’nın Trabzon üzerinde başladığı iş hayatı ve inşaat kariyeri öncelikle taşeron olarak sürmüş ve daha sonra çok ortaklı işler üzerine giderek farklı projelere imzasını atmıştır.

Tek kişi ile başlayan Yazıcı İnşaat daha sonraları bünyesine yeni isimleri katarak güçlenmiş ve yapı sektöründe konut ve işyeri projeleri ile inşaat sektöründe ismini duyurmuştur.

1980 ve 1990 yılları arasında Karadeniz Ticaret adlı şirketin inşaat malzemeleri satış bölümü ile birlikte Vitra Toprak, Çanakkale Seramik ve Demir Döküm gibi inşaat sektörünün önde gelen firmalarıyla çalışmaya başlamıştır. Sektör üzerinde isim yapmış firmalar ile çalışmanın ekmeğini yiyen Yazıcı İnşaat, her geçen gün biraz daha iyiye giderek markalaşma yönünde büyük adımlar atmıştır.

Ulusal anlamda artık büyük bir firma haline gelen Yazıcı İnşaat, yapılan projelere yeni bir halka eklemiş ve turizm sektörüne de el atmıştır. Ankara Kavaklıdere’deki Seğmen Otel ile birlikte 20 yılı aşkın süredir turizm hizmeti vererek her alanda çalışmalarını birer kat daha arttırarak sektörde öncü firma olmayı hedeflemiştir.

Aile şirketi olarak anılan Yazıcı İnşaat, Ankara’da inşaat sektörü adına nam salarak çoğu kişinin ismini bildiği bir firma olmayı başarmıştır. Geçmişin vermiş olduğu tecrübeler, kaliteli malzemeler ve usta işçilikler ile bu başarıyı hak eden firma, hak ettiği başarıyı 20 yıl içerisinde kazanmıştır.

Geçmişten günümüze süren inşaat sektöründe yapılan projeler ile duyulan Yazıcı İnşaat, günümüzde ise yeni projeleri ile yoluna devam etmektedir.  Hasan Yazıcı’nın mirası olarak anılan ilkeli ve ahlaklı şirket politikası değerli müşterilerine doğru tercih yaptırarak, 10.000’den fazla konut projesi gerçekleştirmiştir.

İletişim
Adres: Büklüm Sokak No: 11 / 1 Kavaklıdere  ANKARA / ÇANKAYA
Telefon: 0312 417 26 09
Faks: 0312 418 98 03
E-mail: k.yazici@yazicigrup.com
Web: www.yazicigrup.com

ÖNEMLİ  İsmail Çelik İnşaat
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ