Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

SİTE İnşaat

SİTE İnşaat

SİTE İnşaat

1985 yılında inşaat sektörü üzerine faaliyetlerine başlangıç yapan Site İnşaat, ilk olarak Ankara içerisinde başladığı projeleri 1987 yılına kadar sürdürmeye devam etti. Ankara’nın ardından 1987 yılından sonra yapılacak faaliyetleri Mersin’e taşıdı.
O dönemde hızlı ve kontrolsüz bir büyüme içerisinde olan Mersin’in alt yapı sorunlarına yönelik projelere başlayan Site İnşaat, kentin hızla değişen beklentilerine uygun çözümleri hayata geçirmeyi hedefledi.
Site İnşaat ekibi, sadece toplu konut üretimi değil, alt ve üst yapı çalışmaları, dere ıslahı, sosyal alan ve çarşı inşaatları gerçekleştirdi. Ayrıca tüm bu çalışmalarının yanı sıra bazı sponsorlar aracılığı ile sosyal sorumluluk projelerini de hayata geçirmiştir.
Bugüne kadar yapılan projelerin uygulama aşamalarında profesyonel ve tecrübeli bir ekiple, statik ve tasarım açısından tasarlananı üretme ve üretimin her aşamasında güvenli ve çevreye duyarlı en yüksek teknolojiyi kullanma ilkesi ile çalışan Site İnşaat, yeni projelere imzasını atarak büyümeye devam etmektedir.

Devam Eden Projeler:
Güler Xtra
Güler İnfinity
Vadi Mersin
Loca
Güler Residance 1
Güler Residance 2
Bizim Evler
Vivaldi Site

SİTE İnşaat İletişim Bilgileri
Adres: İNÖNÜ MAH. 1401 SK. MELEKOĞLU APT. NO:28 K:5 D:5 MERSİN / YENİŞEHİR
Telefon: 0324 328 50 50
E-Mail: info@siteinsaat.com.tr
Web: www.siteinsaat.com.tr

ÖNEMLİ  SEVYE İnşaat
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ