Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

Özgün İnşaat

Özgün İnşaat

Özgün İnşaat

1993 yılında yurtiçi ve yurtdışında projeler ile çalışma hayatına “merhaba” demiştir. Özgün İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Özgün Şirketler Grubu’nun en eski ve en güçlü üyesi olarak anılmaktadır.
Yapılan çalışmalarda ağırlıklı olarak tünel inşaatı baz alınmış ve bu alanda uzmanlaşmış bir firmadır. 20 yılı aşkın sektör deneyiminin ardından son yıllarda kendini bir hayli geliştiren firma konut ve otopark inşaatlarında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Ayrıca Türkiye Müteahhitler Birliği üyesi olan Özgün İnşaat uluslararası ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
İstanbul metrolarında yer alan tünellerin büyük bir parçasında pay sahibi olan firma, yurtdışında da Cezayir’de 2 adet bitirmiş olduğu, 5 adet devam etmekte olduğu projeler ile tanınır bir şirket haline gelmiştir. Ek olarak firma bu ülkede gerçekleştirdiği işlerde CCECC (Çin), TEXEIRA DUARTE (Portekiz), ENYSE (İspanya) ve ETRHB (Cezayir) gibi dünya devleriyle iş ortaklığı yapmaktadır. Irak’ta bir altgeçit ve üstgeçit projesini başarıyla tamamlamıştır.

Özgün İnşaat İletişim Bilgileri
Adres:
Gayrettepe Mahallesi Gönenoğlu Sok. No:7 PK:34349 İSTANBUL / BEŞİKTAŞ
Telefon: 0212 275 37 37
Faks: 0212 267 35 15
E-Mail: [email protected]
Web: www.ozguntr.com

ÖNEMLİ  MUTLU İnşaat
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ