Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

İNVEST İnşaat

İNVEST İnşaat

İNVEST İnşaat

İnvest İnşaat, diğer inşaat firmalarına göre sektöre bir hayli uzak açıdan dahil olmuştur. 1992 yılı içerisinde tekstil sektöründe faaliyet göstermekte ve pamuk ipliği üretimi ve pazarlaması yaparak çalışma hayatında kendine yer açan firma, gayrimenkul geliştirme ve müteahhitlik hizmetlerine dâhil olmuş ardından büyük başarılara imza atarak inşaat sektöründe de kendine yer açabilmiştir. 23 yıldır sektörde yer alan tecrübeli firma, ilklere ve örnek teşkil eden işlere imza atmıştır.
Geçmişten günümüze onlarca konut projesini hayata geçirmeyi başaran İnvest İnşaat, konut projelerinin yanı sıra altyapı/üstyapı gibi projelerde de yer almaktadır.
Günümüzde ise en önemli projelerinden biri olan İstanbul’un sembol projesi olan Vadİstanbul’un ortak girişiminde yer almaktadır. Ülke ekonomisine maximum değer katma isteği ile inşaat sektöründe sürekli olarak aktif bir çalışma hayatı sürdüren firma, bu isteği ve arzusuna her geçen gün daha da yaklaşmaktadır.
Daima müşteri odaklı olmayı, hızlı ve kaliteli çözümler üretmeyi amaç edinen firma, hayata geçirdiği tüm projeleri İnvest İnşaat markasına başarılı birer referans olması için özen göstererek üretmektedir.

İnvest İnşaat İletişim Bilgileri
Adres: Dünya Ticaret Merkezi B2 Blok Kat: 4 No: 186 İSTANBUL / YEŞİLKÖY
Telefon: 0212 465 51 00
Faks: 0212 465 72 73
E-Mail: info@investinsaat.com
Web: www.investinsaat.com

ÖNEMLİ  BAYBURTLU İnşaat
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ