Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

Beşyıldız Yuvataş

Beşyıldız Yuvataş

Beşyıldız Yuvataş İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

90’lı yıllardan itibaren insan, yaşam ve doğa odaklı projeleri hayata geçiren Beşyıldız Yuvataş İnşaat, tüketicilerin yaşam merkezlerinin her zaman daha yaşanılabilir bir yer olması adına 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.

Kaliteli yapıları ve disiplinli iş anlayışı ile her zaman tüketiciyi ön planda tutan Beşyıldız Yuvataş İnşaat, birbirinden farklı projelere imza atmıştır. Yeşil ve mavi temalı bir dünya düşleyen firma, gökyüzü ve yeşilliği her bir dairesinde buluşturmayı amaçlamış ve bu düşüncelere odaklı olarak düşük katlı yapılar ile zengin peyzaj çerçevesinde ve kaliteli malzeme ile usta işi işçilikle birlikte yaşam alanlarını her zaman daha iyiye götürmüştür.

İsminden de anlaşılacağı üzere beş yıldız bir hayat için çaba gösteren Beşyıldız Yuvataş İnşaat, 3 binden fazla aileyi bünyesinde tutmuş ve İstanbul’un Kurtköy, Çekmeköy ve Pendik gibi önde gelen bölgelerinde modern yapıları doğa ile birleştirerek birçok projeye adım atmıştır.

Yuvanızda beş yıldızlı konfor” sloganı ile çalışma hayatına son sürat devam eden firma 20 yılı aşkın tecrübeyi konfor ve kalite ile birleştirerek sağlıklı yapılar oluşturmuş ve insan hayatı için önem arz eden çalışmalarda yer almıştır.

Denizpark, Serena Konutları, Mira, Sardunya Konutları ve Alizepark gibi doğa temalı projeleri bünyesinde barındıran Beşyıldız Yuvataş İnşaat, kapılarını doğayı seven herkese açık bırakıyor.

Projeler

Mira Çekmeköy

Mira Çekmeköy, 16.000 m2 alanda ve sadece 160 konuta yer verilen projede konut sahibi olanlar hem yeşillik alana hem de şehre daha yakın bir şekilde yaşamaktadır.

Alizepark Kurtköy

2009’da tamamlanan proje kısa bir süre içerisinde sahiplerini bulmuş ve her geçen gün daha da artan bir değere sahip olmuştur.

ÖNEMLİ  MAKYOL İnşaat

Sardunya Konutları

Çekmeköy’de beş yıldızlık bir proje olan Sardunya Konutları, 86 konuttan ve yüksek kira getirisinden oluşmaktadır.

Serena Konutları

Çekmeköy merkezde yer alan Serena Konutları, 2007 yılında tamamlanmış ve 96 konut bulundurmaktadır.

Denizpark

Deniz manzarası ile sizi sizden alan Denizpark Sitesi, Pendik’te yer almakta ve 150 konut içermektedir.

Beşyıldız Grubu İletişim bilgileri :

www.besyildizeksioglu.com
Tel: 444 5 414

[google_maps id=”1253″]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ