Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

Yiğit Group

Yiğit Group

Yiğit Group

1978 yılında Cuma Yiğit ve Hasan İdikurt tarafından temelleri atılan firma, ortaklar tarafından güç birliği içerisinde olarak bölgenin en güçlü gruplarından biri olmayı başarmışlardır. Yiğit Grup, inşaat sektörü üzerine birçok projeye ev sahipliği yaparken, tarım, gıda ve sağlık sektörleri üzerine de faaliyetlerini 1978 yılından itibaren sürdürmektedir.
Ağırlıklı olarak inşaat sektörü üzerinde duran firma Yiğit Grup, Türkiye içerisinde modern yaşam alanları oluşturmayı, teknolojik fabrikalar kurmayı ve hastane gibi sağlık üsleri inşa etmeyi hedeflemiştir. Günümüze kadar hedefleri üzerine onlarca proje üzerinde çalışan firma, kaliteden ödün vermeden itina ile projeleri bitirme başarısı göstermiştir. Yatırım yapmak üzere İstanbul’un gözde merkezlerinden “Basın Ekspres” yolu üzerinde prestijli bir rezidans projesine başlanmıştır. Ayrıca 1994 yılında Malaya Et Balık kurumunu özelleştirmeden satın alarak modern bir tesisle et üretimi faaliyetine devam etmektedir.
2010 yılında Bölgenin en kapsamlı özel sektör yatırımını tamamlayan Yiğit Grup, Elazığ’da yüksek kalite standartları ile hastane inşa etmiş olup, Hastane Medical Park’ın işletmeciliğinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yiğit Group İletişim bilgileri
Adres: Şanlıurfa Bulvarı Florya Sitesi 3. Blok No:1/A DİYARBAKIR
Telefon : 0412 252 19 78
Faks: 0412 252 20 20
Web: www.yigitgroup.com.tr

ÖNEMLİ  Nuhoğlu İnşaat
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ