Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

Ünlü Oyuncu Emlak Zengini Çıktı

Ünlü Oyuncu Emlak Zengini Çıktı

Adını “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisi ile duyuran Alman asıllı ünlü oyuncu Wilma Elles, Türkiye’de gayrimenkul zengini çıktı.

KAZANDIKLARINI GAYRİMENKULE YATIRMIŞ

Kazancıyla Türkiye’de gayrimenkule yatırım yaptığını belirten ünlü oyuncu Wilma Elles, “Türkiye’de 16 daire ve bir tane de dükkan aldım. Benim yatırımlar Türkiye’de en az ikiye katlandı çok şükür. Yani üç sene önce yatırım yapılan bir daire şimdi fiyatı iki katı yükseldi” dedi.

EVİM TÜRKİYE FUARINDA ÜNLÜ İSİMLERDE VARDI

Almanya’nın Düsseldorf kentinde dün sona eren Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarında ünlü isimler de yer aldı. Fuara katılan ünlü isimlerden Alman oyuncu Wilma Elles kazancıyla Türkiye’de yatırım yaptığını ve yatırımlarının en az ikiye katladığını söyledi. Türkiye’de 16 daire ve bir dükkan aldığını belirten Elles, ‘Almanya’da yaşayan bir Türk, hem memlekete yatırım yapması lazım hem de Almanya’da yaşayan bir Alman başka bir ülkede yatırım yapması her zaman çok keyifli. Çünkü Türkiye, güneşli ve muhteşem tatil ülkesi. Kim orada yaşamak istemez ki. Bence harika. Emeklilik için mesela”

ÜNLÜ OYUNCU: GAYRİMENKULE YATIRIM YAPIYORUM

“Her zaman gayrimenkule yatırım yapıyorum; çünkü, oyuncu olarak çok yoğun çalışıyorum. O yüzden mesela başka işlerle uğraşamam diye kesinlikle gayrimenkule yatırıyorum; direkt kiraları alıyorum. Sağlam bir kiracı bulduktan sonra hiçbir sıkıntı yok. Olumlu tecrübeler yaşadım’ dedi.T

YATIRIMLARI İKİYE KATLANDI

Alman oyuncu Wilma Elles, ‘Benim yatırımlar Türkiye’de en az ikiye katladı çok şükür. Yani üç sene önce yatırım yapılan bir dairenin fiyatı şimdi iki katına yükseldi’ dedi ve şunları söyledi: ‘Yani çok güzel gerçekten. Ben Türkiye’de yaşıyorum. Benim ana merkezim Türkiye. O şekilde sürekli bakıyorum. Şimdi de bakıyorum nerede ne var diye. İnşaat kalitesi de çok önemli. Burada en büyük inşaat şirketleri var. Çok güvenilir şirketler var. Evim Türkiye harika bir proje, müthiş bir organizasyon. Zaten katılım da çok yoğundu’ dedi.

ÖNEMLİ  Türk müteahhitler dünya ikinciliğini geri aldı

EVİM TÜRKİYE FUARINDA 500 MİLYONLUK SATIŞ GERÇEKLEŞTİ

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteği, Demirören Medya ve İSTexpo Fuarcılık iş birliği, Lineadecor stratejik ortaklığı, THY resmi ulaşım sponsorluğunda Almanya’nın Düsseldorf kentinde ziyaretçilere kapılarını açan fuar da gayrimenkul sektörü temsilcileri gurbetçilerle üç gün süresince bir araya geldi.6 binden fazla ziyaretçi fuarı gezerken 400 milyon lira satış bağlantısı ile 100 milyon lira da satış yapıldı. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ