Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

Umi İnşaat

Umi İnşaat

UMİ İNŞAAT TURİZM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Yeni bir dünya, yeni bir yaşam.

1997 yılı içerisinde çalışma hayatına başlayan Umi İnşaat, tek bir sektörü baz alarak üretimlere başlamıştır. Yenilikleri takip ederek sektörde var olan firma, kaliteli, konforlu ve estetik üretimleri tercih ederek hizmet vermiştir. Yaklaşık olarak 20 yıldır bu sadece inşaat sektöründe barınan firma, yıllar boyu deneyimleri sayesinde üstün bir tecrübe birikimine sahip olmaktadır.
Yapıcı bir tutum sergileyen Umi inşaat, genel ve etik değerlerine bağlı kalarak bu yolda ilerlerken, rekabetçi şirket profili sayesinde teknik becerileri geliştirmiştir. Üretim bazında yeniliklere yol açarak, sektör takibini sürdüren firma, genç, çalışkan ve pratik çalışan ekibi ile çalışmaları sürdürmeye devam etmektedir.
Yapılacak olan tüm aşamaları planlayarak en detaylı şekilde takibini yapan firma, hata payı bırakmadan yapılar üretmektedir. Titiz çalışma süreçleri ile kaliteli ve tamamen özgün içeriği ile sektörün önemli bir parçası halindedir.
İnsan doğasını anlayan, insana değer veren ve evrensel birikimleri bugüne kadar oluşturduğu projelerin merkezine oturtan firma müşterilerinden de tam not almayı başarıyor.
Düşünce yapısı itibari ile yenilikçi sistemlerin içerisinde bulunan firma, inşaat sektörünün tamamen merkezinde yer almaktadır. Kaliteden ödün vermeyen yapısı ile estetiği ve konforu hep bir arada tutmuştur. Bu plan çizgisinde dikkatleri her zaman üzerine çeken Umi İnşaat, hala proje ve proje sonrası inşaat faaliyetlerine tam sürat devam etmektedir.

Tamamlanan Projeler
DİKENCİK COUNTRY 1
45.000 m2 arsa üzerinde yer alan Dikencik Country Villaları çağdaş mimarisi,  kendilerine ait bahçeleri, sosyal tesis binası, spor alanları,  ve eşsiz doğası ile sakinleri için doyumsuz bir yaşam alanı olmasının yanında değerini her geçen gün arttırarak karlı bir yatırım aracı da oldu.
DİKENCİK COUNTRY 2
İlk projede yakalanan yaşam kalitesinin devamı; 232 m2 ve 322 m2 arasında değişen daire büyüklükleri ortak yeşil alan, sosyal tesis ve spor alanlarının yanında her daire için 2 araçlık kapalı otopark ile artarak sağlandı.
UMİ PLAZA
Umi Plaza konforlu bir bina ve isabetli lokasyonu ile benzer birçok projeden ayrılıyor. Ulaşım avantajları ile öne çıkan Umi Plaza kapalı otoparkı, yeni nesil ısıtma ve soğutma sisteminin yanında çalışma hayatını kolaylaştıran iletişim altyapısı, ofislerdeki büyük ve kullanışlı metrekareleri ile iş hayatına konforlu bir seçenek olarak dahil oldu.
HEYBELİ KONAKLARI
Hayatı Büyük Yaşayın sloganı ile başlattığımız proje 25.000 m2 yeşil alanı açık kapalı otoparkları doğayı kucaklayan lokasyonu ile sakinlerini ağırlamaya başladı bile.

ÖNEMLİ  Özgün İnşaat

Firma İletişim Bilgileri
UMİ İNŞAAT
Yeni Karaman Mah. Sanayi Cad. Umi Plaza No:150 Kat:8 Osmangazi / BURSA
T.(224)4417909 / F.(224)4419744
info@umiinsaat.com.tr – umi@umiinsaat.com.tr
www.umiinsaat.com.tr

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ