Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

TURKMALL

TURKMALL

TURK | MALL

TURKMALL şirketi Türkiye üzerinde alışveriş merkezi geliştirme ve yatırımı alanındaki öncülüğü ile 1992’den bu yana 20 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Sektör içerisinde 20 yıllık süre ile 80’den fazla alışveriş merkezi projesi oluşturuldu.
Türkiye’deki perakende pazarını geliştirmeyi öncelik olarak kabul eden TURKMALL, büyük ortaklıklara imza atarak alışveriş merkezi sektörü içerisinde varlığı ile dikkat çeken firmaların başında gelmektedir. Firma altına imzasını attığı projeleri her yıl 150 milyondan fazla ziyaretçi ile buluşturuyor.
Sektöre aralarında Forum Mersin, Forum İstanbul ve Bulvar Samsun da dahil olmak üzere, Türkiye ve Avrupa’nın en önemli, ödül kazanmış alışveriş merkezlerini kazandırmayı başarmıştır. Ayrıca yurt dışında, birçok ülkede Çin’de bulunan Starmall projesi gibi benzersiz iş ortaklıkları ile öncü girişimleri olup, Türkiye, Romanya ve Bulgaristan’daki IKEA Franchise ortaklığı da TURKMALL markasının çalışma prensibini yansıtmaktadır.
Yukarıda yer alan tüm başarılı projelere karşın TURKMALL, 2011’de World Finance tarafından Batı Avrupa’nın En İyi Perakende Geliştiricisi (Best Retail Developer of Western Europe 2011) seçilmiştir.

TURKMALL İletişim Bilgileri
Adres: Huzur Mah. Maslak-Ayazağa Cad. No: 4 İSTANBUL / SARIYER
Telefon: +90 (212) 35091
Faks: +90 (212) 35145
E-Mail: [email protected]
Web: www.turkmall.com

ÖNEMLİ  BAYBURTLU İnşaat
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ