Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

SMK Grup

SMK Grup

SMK Grup

2004 yılında inşaat sektöründe yapı firmaları arasına adını yazdırmayı başaran SMK Grup, 10 yıllık kısa süreç içerisinde uluslararası işler çıkartmayı da başarmıştır. Türkiye içerisinde Ankara üzerinde başlayan çalışma hayatı ile ağırlıklı olarak uluslararası inşaat, proje geliştirme ve müteahhitlik gibi hizmetler SMK Grup çatısı altında toplanmıştır.
Ankara’da yer alan merkez ofiste, Ortadoğu Ülkeleri ve Rusya’da bulunan bölge ofislerindeki çalışanları ile her tür ve ölçekteki projenin altından kalkabilecek bilgi birikimi ve deneyimine sahiptir.
Kurulduğu günden bu yana yaptığı her projede sorumluluklarını eksiksiz ve zamanında gerçekleştirme planlaması üzerinde yoğunlaşıp bunu çalışma hayatı içerisinde prensip haline getiren SMK Grup, edindiği tecrübe ile inşaat sektöründe büyük bir firma olarak çalışma hayatına devam etmektedir.
10 yıl içerisinde firma olarak gerçekleştirilen projelerin ana kategorileri şu şekildedir;
İş merkezleri ve ofis binaları, rezidans binaları, hastane binaları, alışveriş merkezleri, oteller, hava alanı pistleri, taksirut ve apronlar, endüstriyel tesisler, yol ve köprüler, enerji santralleri, askeri tesisler, içme suyu ve kanalizasyon sistemleri, su arıtma tesisleridir.

SMK Grup İletişim Bilgileri
Adres:
Tepe Prime İş Merkezi, Eskişehir Yolu 9. Km. A Blok Kat:14 No:82 ANKARA / ÇANKAYA
Telefon: 0312 286 17 65
Faks: 0312 286 57 65
E-Mail: info@smk.com.tr
Web: www.smk.com.tr

ÖNEMLİ  NOVA Grup
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ