Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

Roket İnşaat

Roket İnşaat

Roket İnşaat
İnsana değer, yapıya hayat verir.

1972 yılında inşaat ve taahhüt sektörü baz alınarak müşterilerine kapılarını açarak hizmet vermeye başlayan firma 1985 yılı itibari ile ROKET İnşaat Taahhüt  Ltd. Şti. unvanını alarak sektör içerisinde firma adına bir adım iler atarak başarı kaydetmiştir. Günümüze kadar gelen firma, bugüne kadar sayısız proje içerisinde yer alarak müşterileri için en iyi yapıları inşa etme hedefine ulaşmak istemiş ve bu hedefe başarı ile ulaşmıştır.
40 yılı aşkın süredir sektöre hizmet veren firma, projelendirmeden başlayarak, anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını itina ile benimsemiştir. Büyük ölçekli konut projeleri, hastane ve sağlık kompleksleri, sanayi siteleri, soğuk hava tesisleri ve okul projeleri ile altyapı işleri gibi alanlara öncelik vermiştir. Kazanılan tecrübe sayesinde ise birçok projeye imza atma başarısını göstermiştir.
İnsana değer, yapıya hayat verir.” Sloganı ile sektöre hızlı bir giriş yapan Roket İnşaat, sektörün farklı alanlarında, aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet veriyor ve tamamladığı her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyip kurumsal birikimine yepyeni değerler katmayı planlıyor.
Üst düzeyde müşteri memnuniyeti portfoliosu isteyen firma, çalışanları ile bu konuda detaylı bir şekilde çalışma hayatı sürdürmekte. Aynı zamanda Roket İnşaat, çevreye ve kanunlara saygılı, müşterisini ve çalışanını tatmin eden, toplumun gayrimenkul ihtiyaçlarını, doğru projelerle, kurum ve toplum açısından karlı yatırımlara dönüştürmek için yıllarını veriyor.
Gelişmeye her zaman açık bir şirket profili ile ayakta duran Roket İnşaat, yeniliklere de açık kalarak teknolojiyi son haddine kadar kullanmayı seçip, insan yaşamı adına yaşanabilir alanlar için uğraş sarf etmektedir. Estetik ve fonksiyonel açıdan iz bırakacak gayrimenkul projelerini oluşturmaktır.
Her geçen gün müşteri ihtiyaçları adına elinden gelenin fazlasını veren firma, yıllar geçtikçe inşaat sektörü adına önde gelen firmalardan biri haline gelerek liderlik koltuğuna oturmayı başarmıştır.
Firma İletişim Bilgileri :
Merkez: Esenbey Mahallesi Bankalar Caddesi Giray Sokak Bahadir İş Merkezi 2/11 Merkez – NİĞDE
Şube: 3381.Sok No:60 – A Yaşamkent – Ankara
Telefon: +90 850 290 43 43 – +90 850 290 43 44 – +90 542 729 70 00
Mail: info@roketinsaat.com.tr
Web: www.roketinsaat.com.tr

ÖNEMLİ  ÇEBİ Yapı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ