Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

Ramsa İnşaat

Ramsa İnşaat

Ramsa İnşaat
Yaşanacak mekanlar inşa ediyoruz.

Üç kardeş tarafından 1998 yılında ortaya çıkan Ramsa İnşaat, günümüze kadar gelmeyi başarmış ve çatısı altında birçok projeye imzasını atmıştır. Üç kardeşin iş hayatında en önem verdiği özelliklerden birkaçı sırası ile şöyle;

– Proje Yönetim Başarısı
– İş Güvenliği
– Usta İşçilik
– Kaliteli malzeme
Yukarıda yer alan maddeleri temel alarak ilerleyen firma, 2009 yılına gelindiğinde inşaat sektörüne paralel iki sektör olarak taahhüt ve mobilya işlerini çatısı altına almıştır.

Yıllar geçtikçe tecrübelenen bir kemik kadro ile devam edilen projelere, uzman kişiler eklenerek var olan seviyeyi hep bir adım daha öteye taşımıştır.  Ramsa İnşaat, sloganında da yer aldığı gibi hep yaşanacak mekanlar üretmek için çalışmayı amaç edinmiştir.

Yaklaşık olarak 20 yıla yakın bir süredir hizmet veren Ramsa İnşaat, ortaya koyduğu emek ile birçok proje ile adını duyurmayı başarmıştır. İzmir’in Bornova ilçesinde yer alan firma, Türkiye geneli baz alınarak proje oluşturulmasına karşın, ağırlıklı olarak İzmir üzerinde çalışmalarına devam etmektedir.

Teknolojik alt yapısıyla beraber yürüttüğü takım organizasyonlarını kurumsal olarak geliştirmeye devam ederken bunların sürekliliğini de her geçen gün sağlamaya çalışmaktadır.

Tüm bu amaçlar doğrultusunda değişen müşteri beklentilerine en hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini de etkin olarak sürdürmek isteyen firma bugüne kadar yaptığı projeler ile bu tezi doğruluyor.

Geçen her yılın ardından güçlenen Ramsa İnşaat, elinde bulundurduğu güç ile kaliteli hizmet sunmak amacıyla tedarikçi ve taşeronlarımızın kalitelerini yükseltmelerini teşvik etmeye çalışmış ve bu alanda çok çaba sarf etmiştir.

Kaynaklarımızı en etkin ve verimli bir biçimde kullanmayı hedefleyen firma, çalışmalarında hiçbir eksiklikten kaçınmayarak malzeme gücünü son haddine kadar kullanmıştır.

ÖNEMLİ  SİYAH KALEM

Ramsa İnşaat, performansını her zaman rekabet gücünden almaktadır. Farklı firmalar ile birlikte boy gösterdiği inşaat sektöründe hep zirveyi hedef alan firma, gücünü her zaman daha da üst seviyelere taşıma anlayışını benimsemektedir.

İletişim
Adres:
Süvari Caddesi No:22 Kat:3 Daire:9  İZMİR / BORNOVA
Telefon:
0232 374 44 19
E-Mail:
info@ramsayapi.com
Web:
www.ramsayapi.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ