Papatya Vadi Konakları

1 133

Düzlem Yapı tarafından Beylikdüzü’nde inşa edilen Papatya Vadi Konakları projesinde; 93 metrekare ila 172 metrekare arasında değişen 2 + 1, 3 + 1 ve 4 + 1 olarak tasarlanmış daireler yer alıyor. Doğa Koleji’nin hemen yanında 2014 yılının Haziran ayında inşasına başlanan projede; konutların 2016 yılı Eylül ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesine planlanıyor.7 ve 8 katlı 7 blok halinde inşa edilecek olan projede toplam 123 konut bulunacak.

8 senedir Beylikdüzü ve çevresinde “Papatya” adı altında projelerini hayata geçiren Düzlem Yapı’nın son projesi Papatya Vadi Konakları üniversitelere ve alışveriş merkezlerine 2 kilometre, yeni açılan Beylikdüzü Kapalı Semt Pazarı’na 1 kilometre, metrobüs durağına 3 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Papatya Vadi Konakları fiyat listesi

  • 2+1 daireler 277.880 TL – 347.750 TL
  • 3+1 daireler 382.785 TL – 410.947 TL
  • 4+1 daireler 467.938 TL – 532.870 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Papatya Vadi Konakları ödeme koşulları
Düzlem Yapı Beylikdüzü projesi Papatya Vadi Konakları’nda konut satın almak için tamamı peşin ödeme yapılabiliyor. Ya da %25 oranında peşinat veriliyor, kalan tutar için banka kredisi kullanılıyor.

Papatya Vadi Konakları sosyal olanaklar
Sitenin hemen yanında çocukların oyun oynayabileceği yeşil park alanları bulunacak. 8 dönüme yakın sitenin içinde yeşil alanlar ve kamelyalar oturan daire sakinlerine huzur içinde mutlu bir yaşam sunacaktır. Açık ve kapalı havuzun yanı sıra, saunalar, fin hamamı ve fitness alanları ile; proje konut sahiplerine yüksek standartlı bir yaşam sunmaktadır.

Papatya Vadi Konakları fotoğrafları

Projenin tüm fotoğrafları için tıklayınız.

Proje konumu :
Adnan Kahveci Mah. Erman Meydanı No:2 1505 Ada 6 Parsel Beylikdüzü – İSTANBUL
Minibüsle metrobüse de oldukça yakın olan site, ulaşım yönünden de rahattır. Beykent Doğa Koleji’nin hemen yanında yükselmektedir.

Papatya Vadi Konakları nerede, nasıl gidilir? Ulaşım bilgileri :

1 Comment
  1. Yeliz Gündoğdu says

    Projeden daire almayı düşünüyoruz ama, Beykent Doğa Koleji’nin muhiti nasıl acaba? Bilen birileri bilgi verebilir mi? Teşekkürler şimdiden.

Leave A Reply

Your email address will not be published.