Manzara Adalar

0 176

İş GYO tarafından Kartal’da hayata geçirilen Manzara Adalar projesi 36 bin 724 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 1+0 stüdyo daireden, 5+1’e kadar farklı konut seçenekleri bulunan Manzara Adalar projesinde toplam 5 blok bulunuyor. 2’si ofis, 3’ü ise konut bloklarından oluşan Manzara Adalar Kartal’da teslim tarihi; 2018 yılının Ocak ayı olarak planlanıyor.

Manzara Adalar fiyat listesi

  • 1+0 daireler 267 bin 700 TL’den,
  • 1+1 daireler 342 bin 100 TL’den,
  • 2+1 daireler 577 bin TL’den,
  • 3+1 daireler 896 bin TL’den,
  • 4+1 daireler ise 1 milyon 518 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
  • 5+1 daireleri henüz satışa sunulmadı.

Manzara Adalar ödeme seçenekleri
Konut bedelinin tamamının peşin veya banka kredisi ile ödenmesi halinde fiyat listesinde belirtilen fiyatlar üzerinden %8 oranında indirim uygulanmaktadır. Banka kredili alımlarda %1’den, şirket vadeli ödemelerde %10’dan başlayan peşinatlarla farklı ödeme seçenekleri mevcuttur.

Toplam satış bedelinin %75’ine kadar olan kısmı için anlaşmalı bankalardan (T. İş Bankası, T. Halk Bankası, Vakıfbank, Garanti Bankası) konut kredisi kullanım imkânı sağlanmaktadır.


Manzara Adalar sosyal özellikler
Manzara Adalar, açık ve kapalı yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, fitness center, SPA, hobi odaları, çocuk kulübü ve çok amaçlı spor kompleksi ile  mülk sahiplerine sağlıklı ve keyifli bir yaşam sunuyor. Yansıma havuzları ve yürüyüş parkurlarıyla yaşamı zevke dönüştürüyor. Yaklaşık 2.500 m2’lik sosyal tesis alanının yanı sıra, 7/24 özel güvenliği, kapalı otopark alanı, her daire için ayrılmış yaklaşık 3 m2’lik depo alanı, tüm dairelerde 24 saat kesintisiz enerji ve bir bölümü güneş enerjisinden faydalanılarak karşılanacak ortak alan aydınlatmaları ile aidat tasarrufu gibi özellikleriyle de keyifli ve güvenli bir hayat sunuyor.

Manzara Adalar fotoğrafları :

Projenin tüm fotoğrafları için tıklayınız.

Proje konumu
3 yıl sonra teslim edilmesi beklenen Manzara Adalar; konumu nedeniyle oldukça avantajlı bir proje olarak göze çarpıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na 19 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 22 dakika, FSM Köprüsü’ne 25 dakika, D-100 karayoluna 4 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.

Manzara Adalar nerede, nasıl gidilir? Ulaşım bilgileri :

Leave A Reply

Your email address will not be published.