Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

Piyalepaşa Gayrimenkul

Piyalepaşa Gayrimenkul

Piyalepaşa Gayrimenkul
POLAT HOLDİNG A.Ş.

1955 yılında bireysel işletme ile başlayan iş hayatı ve yapılan tüm faaliyetler ile yıllar içerisinde gelişen Polat Grubu, turizm, sanayi ve inşaat gibi üç başlıca kategoriye ayrılarak her sektörde boy göstermeyi başarmıştır.
1982 yılında ise İbrahim Polat Holding A.Ş.’nin kuruluşu ile birlikte yapılan tüm faaliyetler tek bir çatı altında toplanmıştır.
İbrahim Polat Holding A.Ş.’nin sekizi yurt içince ikisi yurtdışında kurulmuş toplam on adet şirket inşaat, seramik ve vitrifiye üretimi, turizm ve enerji sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
Yapılan tüm çalışmaların ardından günümüzde İbrahim Polat Holding A.Ş.’nin ödenmiş nominal sermayesi 260.000.000 TL’dir. Holding’e bağlı tüm şirketlerde ödenmiş nominal sermaye toplamı 599.400.000 TL’ye ulaşmıştır.
Türkiye üzerinde prestij konut ve iş merkezleri inşa eden firma şimdilerde ise Piyalepaşa İstanbul ismi üzerinden konut, alışveriş sokağı, rezidans, ofis ve otel gibi birçok planlı çalışmaya imza atmıştır. Tam anlamıyla profesyonel olarak yapılan çalışmalar kendini her alanda göstermeyi başarmıştır.
Birbirine bağlı olarak çalışan sektörlerde boy gösteren Polat Grubu, enerji şirketleri sayesinde de ürettiği elektrik ile sanayi şirketlerinin enerji ihtiyacını karşılamaktadır. Grup için sinerji yaratılan bu faaliyetler ile günden güne başarı arka arkaya gelmiştir.
İbrahim Polat Holding A.Ş. kurulduğu günden bu yana İstanbul’un finans merkezi olan Mecidiyeköy’de kendi mülkü olan binada faaliyet göstermektedir.
Piyalepaşa Gayrimenkul adının arkasında duran Polat Holding A.Ş., yapılan planlama ile Piyalepaşa Gayrimenkul üzerinden yatırım geliştirme ve ticari anlayışlı bir yapı içerisine bürünerek emlak alanında da faaliyet gösterecektir.
Birbirinden değerli projeler ile dev bir şirket olan Polat Grubu, her geçen gün daha da büyümeye devam etmektedir. Polat Grubu’nun faaliyet gösterdiği alanları, yaptığı çalışmaları ve tüm projelere göz atmak isterseniz aşağıda yer alan iletişim bölümünden tüm paylaşılanlara ulaşabileceksiniz.
Üst düzey çalışan profili ile Polat Grubu her alanda kendini en iyi şekilde temsil etmeyi hedeflemiş ve bu hedefinde gösterdiği başarı ile girdiği her sektörde öncü firma olmuştur.

ÖNEMLİ  KURUMSAL Yapı İnşaat A.Ş.

Piyalepaşa Gayrimenkul İletişim bilgileri :
Adres: Piyalepaşa Gayrimenkul Geliştirme Yatırımı Ve Ticaret Anonim Şirketi Büyükdere cad. Polat Han No 87 Kat 7 Mecidiyeköy 34387 İstanbul
Tel: (0212) 216 22 30 / 31 Faks: (0212)216 22 32

E-Mail: info@piyalepasa.com.tr
Web: www.piyalepasa.com.tr & www.polatholding.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ