Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

ÖZÜL İnşaat

ÖZÜL İnşaat

ÖZÜL İnşaat

2006 yılında Türkiye’nin başkenti Ankara’da kurulan Özül İnşaat LTD. ŞTİ. inşaat ve dış ticaret alanında faaliyet göstermek adına uluslararası bir firmadır.
İlk olarak Batıkent’te 40 dairelik konut projesini tamamladıktan sonra Azerbaycan’da toplamda 40 bin m2 20 katlı, 315 odalı, 5 yıldızlı Qafqaz Hoteller zincirine dâhil Qafqaz Baku City Hoteli anahtar teslim olarak tamamlamıştır. Uluslararası işlere ek olarak Özül İnşaat, Ankara içerisinde prestijli lüx konut ve ofis projeleri de üretmektedir.
Her müşterinin aradığı lüx, konforlu ve dayanıklı yapı hayalini gerçekleştirme amacıyla orta gelirli ve üstü müşteriler adına üretilen projelerde, depreme dayanıklı olarak tasarlanan sistem de yer almaktadır.
Son olarak Ankara’da bir ilk “Yüksek Güvenlikli Ofis Binaları” üretimine başlanmıştır. Bu ofisler Milli Savunma Sanayisi’nin aradığı Tesis Güvenlik Sertifikası almak için gerekli tüm özellikleri içerecek şekilde üretilecek ve bu binalardan ofis alan firmalara istedikleri taktirde bu sertifikanın alımı için danışmanlık hizmeti verilecektir.
Büyük projeler ile karşımıza çıkan Özül İnşaat, hız kesmeden inşaat sektörü adına elinden geleni katabilmektedir.

ÖZÜL İnşaat İletişim Bilgileri
Adres: Alınteri Bul No:134 ANKARA
Telefon: 0312 385 4492
Faks: 0312 385 4492
E-Mail: info@ozulinsaat.com
Web: www.ozulinsaat.com

ÖNEMLİ  Umi İnşaat
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ