Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

ÖZTAŞ

ÖZTAŞ

ÖZTAŞ

1995 yılında Mustafa Aydar tarafından kurulaş ÖZTAŞ, öncelikle özel ve kamu kuruluşlarına araç kiralama hizmeti vermiş daha sonraları ise çeşitli pek çok alanda faaliyet göstererek başarılı projelerin altına imzasını atmıştır.
20 yılda oluşan tecrübelerden alınan güven sayesinde ve güçlü araç filosu ile “Erzurum 2011 Üniversite Kış Olimpiyatları”nda organizasyon taşımacılığı hizmeti yaparak dünya çapında bir organizasyonda yer almıştır. Bakü – Tiflis – Ceyhan Boru Hattı Projesi içerisinde 6 yıldır yürüttü “Karla Mücadele” hizmeti, “Geohazard Bakım” ve “Onarım Ekibi”, “Row Patroling”, “Acil Müdahale Personel” hizmeti gibi boru hattı boyunca yapılan operasyonların birçoğunda da yer almıştır.
2009 yılında Adana ili Kozan ilçesinde Enerji SA. yatırımı olan Kavşak Bendi Hidroelektrik Santrali’nin santral binası, şalt sahası, ulaşım yolları, tünel denge bacası işlerini 145 personel ve 36 iş makinası ile yürüten firma inşaat ve hafriyat sektöründeki faaliyetlerine yol yapım çalışmaları, otel, anaokulu inşası ve toplu konut gibi yeni projeleri ile büyük bir sıçrama gerçekleştirmiştir.

Devam Eden Projeler
Alara MyWorld

ÖZTAŞ İletişim Bilgileri
Adres: TÜRLÜBAŞ MAHALLESİ ADANA CADDESİ NO:24 ADANA / CEYHAN
Telefon: 0322 612 01 87
Faks: 0322 613 00 00
E-Mail: info@oztaslimited.com
Web: www.oztaslimited.com

ÖNEMLİ  Türkiye'nin en büyük emlak şirketleri
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ