Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

Nuhoğlu İnşaat

Nuhoğlu İnşaat

Nuhoğlu İnşaat

1986 yılında kurulan Nuhoğlu İnşaat, kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği projeler ile günümüze kadar gelmeyi başaran nitelikli inşaat firmalarından birisidir.  Proje bazında konut projeleri, özellikli yapılar, kamu projeleri, kent parkları, çevre düzenlemeleri, sağlık projeleri ve altyapı projelerini sürdürmektedir.

Kurulduğu günden bu yana inşaat sektörü adına ortaya kalıcı yapılar çıkarmak için çaba sarf eden Nuhoğlu İnşaat firması, çoğu Türkiye tabanlı 70’in üzerinde simge haline gelmiş yapıları bünyesinde bulundurmaktadır.

Nuhoğlu İnşaat’ın Türkiye’ye kazandırmış olduğu önemli projeler arasında, İstanbul Akvaryum, Aqua Florya Alışveriş Merkezi, Küçükkuyuport Lüks Konutları, Sinan Erdem Spor Kompleksi,  Cebeci Kapalı Olimpik Spor Kompleksi ve Şehir Parkı, Van 100 Yıl Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Bursa Hayvanat Bahçesi, Bayrampaşa Şehir Parkı gibi önemli projeler yer almaktadır. Parmakla gösterilecek projelere imzasını koyan firma, bugüne kadar 1.450.000 metrekarelik inşaat alanını hayata geçirmiş olmakla birlikte her gün bu sayıyı daha da ileriye arttırmak için çalışmaktadır.

Merkez ofisi Türkiye içerisinde İstanbul ve Ankara’da yer alan Nuhoğlu İnşaat, diğer ofislerini ise yurt dışına taşımayı başarmıştır. Irak üzerinde Bağdat ve Erbil, Libya’da Trablus, Kazakistan’da Almaata ve Katar’da diğer ofisleri yer almaktadır. Ayrıcalıklı ofislerinde 2.500 küsür çalışanı ile faaliyet gösteren firma iş bazında istihdam da sağlamaktadır.

İnsanlar adına mutlu bir yaşam alanı ve ayrıcalıklı konumlar oluşturma amacını kendine misyon edinmiştir. Ek olarak çevreci ve doğa temalı yapılar ile ahşap ve doğaltaş gibi malzemelerini sürekli olarak kullanmaktadır. Sunduğu hizmeti kaliteli bir şekilde ortaya koymak isteyen Nuhoğlu İnşaat, uzman kadrosu ile bu hedefini her geçen gün gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Nuhoğlu İnşaat bugün olduğu gibi, yarın olduğu gibi ve gelecekte de olacağı gibi hep insan yaşamı için yaşanılabilir alanlar oluşturma adına çaba sarf edecektir. Güvenilirlik ilkesini baz alan firma için, tüm projelere verilen önem detaylı çalışmalar sayesinde ortaya çıkmaktadır.

ÖNEMLİ  Element Yapı

Sadece sizin değil, aileniz için en güvenilir, doğa dostu ve sürdürülebilir bir yaşam alanı üretimi yapan Nuhoğlu İnşaat, her zaman yanınızda olmaya devam edecektir.

İletişim
Adres: İnönü Mah. Kartal Cad. No:86 34755 Kayışdağı,Ataşehir – İstanbul / Türkiye
Tel: +90 216 576 49 50
Faks: +90 216 576 74 66
Web: www.nuhogluinsaat.com.tr

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ