Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

MUTLU İnşaat

MUTLU İnşaat

MUTLU Grup İnşaat

1978 yılı içerisinde bir aile şirketi olma vasfı ile Seyit Mehmet Mutlu tarafından kurulan Mutlu Grup İnşaat, üst yapı projelerini baz alarak sektör içerisine giriş yapmıştır. Ayrıca çalışmalarında çoğunlukla konut ve işyeri yapımına özen göstermektedir.
Mutlu Grup İnşaat, yıllardır yapılan projeler ile elde edilen tecrübeyi, profesyonellik ile birleştirip sistemli ve kontrollü bir şekilde büyümeyi kendine hedef edinmiş ve 1996 yılından itibaren Ahmet Mutlu’nun da aile şirketine katılmasıyla yoluna başarı ile devam etmektedir.
Yapılan her projeye tek tek en detaylı şekilde özen gösteren firma, prensipleri arasında proje hassasiyetine önem vermektedir. İş ve teslim süreci arasında kalan mesafede ter döken profesyonel çalışan ekibi, Ankara’nın yaşam alanlarına artı değerler kazandırma amacı ile sürekli olarak aynı prensipler ile devam etmektedir.
Projelerin yanı sıra sektör içerisinde gelişmeyi hedef belirleyen firma, günümüz standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine ayak uydurmayı son derecede arzulamaktadır. Arzulanan bu istek doğrultusunda müşteriler adına yüksek yaşam kalitesini sunmak istemektedir.

Devam Eden Projeler:
Kuleevo
Mutlu Çayyolu
Mutlu Solo

MUTLU Grup İnşaat İletişim Bilgileri
Adres: STRAZBURG CADDESİ NO:41/15 ANKARA / SIHHİYE
Telefon: 0312 238 26 59
Web: www.mutlugrup.biz/

ÖNEMLİ  MFZ Grup
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ