Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

Mevaport

Mevaport

Mevaport İnşaat Sanayi A.Ş.

1988 yılında çalışmalara başlayan üç kardeş tarafından kurulan Mevaport İnşaat, ilk olarak elektrik ve taahhüt sektöründe faaliyet göstermiştir. Ticari olarak atılan ilk adımın ardından 1991 yılında gelişme gösteren konut sektörüne paralel olarak inşaat ve yapı sektörüne adım atan kardeşler Mevaport İnşaat’ın ilk tohumlarını sermişlerdir.

Kurulduğu ilk günden bugüne kadar üç kardeşin ilk olarak öncelik verdiği en önemli özellik “müşteri memnuniyeti” olmuştur. Müşteri memnuniyetine verilen önem yıllar geçtikçe kendini göstermiş ve giderek büyüyen bir firma haline gelmiştir Mevaport İnşaat.

Çalışmaların sürdürülmekte olduğu tüm sektörlere ek olarak takvimler 2001’i göstermekte iken PVC doğrama ve mutfak dolabı imalatı gibi inşaat sektörüne paralel olan iki sektörü daha bünyesine eklemeyi başarmıştır.

Türkiye genelinde faaliyet gösteren Mevaport İnşaat, özellikle İstanbul, Ankara, İzmir ve Sivas üzerinde birçok projeyi hayata geçirmiştir. Günümüzde ise İzmir üzerinde yeni proje çalışmaları yapılmaktadır.

Huzurlu ve konforlu bir yaşam için mücadele veren kardeşler, baş koydukları bu yola Anadolu’nun göbeğinde bulunan Sivas’ta başlamış ve bir süre çıraklık, kalfalık ve ustalık gibi kademeleri atlayarak bu günlere gelme başarısını göstermiştir.

Sıfırdan var olarak ortaya gelen firma için, kurucu kardeşlerin en önem verdiği ilkelerden birisi de katılımcı yönetim anlayışı ve biz olma anlayışı sayesinde insan kaynağına verilen önem en üst seviyededir. Bu sebeple bünyesinde birçok kişi çalıştıran Mevaport İnşaat, çalışanlarına da üst düzey olanaklar sağlamaktadır. Kendilerine “bizim için para değil, insan biriktirmek önemlidir.” felsefesini benimsemiş ve her gün bu felsefe ile yeni bir güne başlamaktadır.

Ortaya çıkardıkları projeler arasında bağlı olmayı sevdikleri İzmir/Bornova üzerinde yer alan Çamdibi’ndeki Kent BORNOVA ve Çamdibi Konutları’nı ön sırada tutmaktadırlar. Hızlı ve kaliteli bir şekilde üretilen projeler ile insan yaşamına ve doğaya gösterilen özen ortaya konulmaktadır.

ÖNEMLİ  EYG Gayrimenkul

İletişim
Adres: Kazım Dirik Mah. 372/16 Sokak No:6 İZMIR / BORNOVA
Telefon: 0232 339 25 55
Faks: 0232 339 25 57
E-mail: info@mevaport.com
Web: www.mevaport.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ