Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

Linya İnşaat

Linya İnşaat

LİNYA İnşaat

İnşaat sektörü alanında 20 yılı doldurmayı başaran Linya İnşaat, yıllar içerisinde topladığı tecrübeyi ve deneyimi konut üretimi alanına bağlayarak kendini her zaman geliştiren ve sürekli kaliteli işler çıkartmayı hedefleyen bir firmadır.
20 yıldır özellikle ekolojiyi önemseyerek üretime gelen projelerle, doğayı önemseyip buna göre uygun ve çevreye rahatsızlık vermeden hizmet vermeye odaklı çalışmalar sürdürmektedir. Çalışma güvenliği ve insan hayatını öne alan prensipleri ile de öne çıkan nadide firmalar arasındadır. Kısaca insan için insan temelli projeler geliştirmekte ve buna göre planlamalar yapabilmektedir.
Müşteriler adına çözüm ortakları ile birlikte oluşan fikirleri projelere katarak ortak zekâ kavramının bilincinde aşamalar kaydedilmektedir. Ayrıca prensipler üzerinde asla taviz vermeyen firma tutumunu her zaman ortaya koymaktadır.
Kendini her zaman geliştirmek için sektör içerisinde mücadele veren Linya İnşaat, büyük projelere adım atma adına heyecanını hala korumaktadır.

Güncel Projeler
Aslıhan Konakları
Linyapark

LİNYA İnşaat İletişim Bilgileri
Adres:
Yakuplu Merkez Mahallesi Hürriyet Caddesi Merter Apartmanı No:196/6/3 Kat:2 Daire:3 Hükümet Konağı Karşısı İSTANBUL/BEYLİKDÜZÜ
Telefon: 0212 853 76 77
Faks: 0212 853 77 16
E-Mail: info@linyainsaat.com
Web: www.linyainsaat.com

ÖNEMLİ  Adafen İnşaat
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ