Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

KOZLAR İnşaat

KOZLAR İnşaat

KOZLAR İnşaat
“Yaşamı yükselten projeler…”

1949’da başlayan inşaat faaliyetleri ile yıllardır sektör içerisinde var olan Kozlar İnşaat, insana yakışır, kaliteli, güvenli ve modern yapılar ile müşteriler tarafından adeta mumla aranan firmalardan birisidir.
Şehre göre detaylı olarak analiz edildikten sonra üretime geçilen projeler ile sürekli olarak plan ve program çerçevesinde profesyonel bir ilerleyiş sağlayan firma, üretilen onlarca proje ile yaşama katma değer sağlamış ve sağlayacaktır. Hayatın sıcaklığını yansıtan detayları modern çizgilerle buluşturarak keyif dolu anları kalıcı yapılara dönüştüren Kozlar İnşaat, ayrıca teknoloji ve konforu da olmazsa olmazlar listesine ekliyor. Ayrıca sosyal hayatına değer katan plaza ve alışveriş merkezleri de inşa ediyor.
Firma vizyonu olarak bilgi birikimini, teknolojik gelişmelerle ve nitelikli insan kaynağıyla birleştirerek, daima yenilikçi bir yaklaşımla şehrin yaşam standartlarını yükseltmek olarak belirlemiştir. Misyon açısından ise şehre değer katan yapılar inşa ederek, içinde güvenle yaşanacak alanlar kurmak amacı ile yolundan şaşmadan devam etmektedir.

Devam Eden Projeler:
Koz Modern
Kozz Ankara Loft
Kozz Bağlıca

KOZLAR İnşaat İletişim Bilgileri
Adres:
YAŞAM CADDESİ NO:7/6 AK PLAZA ANKARA / SÖĞÜTÖZÜ
Telefon: 0312 219 19 62
Faks: 0312 234 34 15
E-Mail: info@mkozlar.com.tr
Web: www.mkozlar.com.tr/

ÖNEMLİ  VİZYON İSTANBUL İnşaat
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ