Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

KOM Yapı

KOM Yapı

KOM Yapı
Komyapı Hazır Beton Prefabrik İnşaat Taahhüt SAN. TIC A.Ş

1990 yılında Konya içerisine kurulan Kom Yapı, Kombassan Holding’in inşaat sektörü üzerinde yapacağı faaliyetleri ilerletmek ve geliştirmek amacıyla kurulmuştur. 25 yıllık sektör macerasında birçok projeye imza atmıştır.
Kurulduktan 3 yıl sonra 1993 yılında hazır beton tesisini de hayata geçiren firma, 1997 yılında prefabrik yapı elemanları tesisini kurarak endüstriyel yapıların inşasında önemli bir yol oynamıştır.
Kom yapı şu ana kadar bünyesinde endüstriyel yapılar, alışveriş merkezleri, otel, toplu konut, turizm kompleksi, iş merkezi gibi üst yapı ve kanalizasyon, içme suyu, elektrik telefon hatları gibi alt yapı projelerini barındırmaktadır.
Gelecek vadeden yapısı ile teknolojiyi de işlerine katan Kom Yapı, sürekli olarak kendini güncelleyen bir şirket haline gelmiştir.
Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran firma, sektör içerisinde büyük projeler ile gündeme gelmeyi başarmıştır. Dinamik yapısı sayesinde üstlendiği tüm projeleri kaliteden taviz vermeden gerçekleştirme başarısı göstermiş ve projelerde hızlı ve ekonomik çözümler üretmiştir.
Sağlıklı, güvenli ve çevreye duyarlı projeleri kendine amaç edinen firma her geçen gün bu amacı gerçekleştirme uğruna çalışmaktadır.

KOM Yapı İletişim Bilgileri
Adres: Musalla Bağları Mh. Belh Cd. Bayırözü Sk. No:2 Selçuklu / KONYA
Telefon: + 90 332 236 44 66 – Müşteri Hizmetleri : 444 3 968
Fax: + 90 332 238 81 75
E-mail: komyapi@komyapi.com.tr
Web: www.komyapi.com.tr

ÖNEMLİ  AYIŞIĞI Gayrimenkul
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ