Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

KİPTAŞ Silivri 4. Etap Başvuruları Başladı!

KİPTAŞ Silivri 4. Etap Başvuruları Başladı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun müjdesini verdiği Silivri 4. Etap konutları için başvurular başladı.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, KİPTAŞ Silivri 3. Etap Kura Çekiliş Töreni’nde, müjdesini verdiği Silivri 4. Etap konutları için başvurular yarın itibariyle başlıyor.

Türkiye’deki asgari ücret sınırını dikkate alarak, en asgari seviyede gelire sahip olan vatandaşların da konut sahibi olabileceği Silivri 4. Etap konutları projesinin tanıtım toplantısı bugün gerçekleştirildi. 

Sosyal konutta standartları değiştirecek olan KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesi yeni nesil belediyeciliğin örnek projeleri arasında yer alacak.

120 ay vade ve sabit taksitlerle konut sahibi olma imkanı sunan KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesi için son başvuru tarihi 21 Haziran 2020 olarak belirlendi.

Modern mimari ve çevre standardıyla hayata geçirilecek olan projede ev sahibi olmayanlar öncelikli tutulacak. KİPTAŞ Silivri 4. Etap konutları 7 katlı 32 blok şeklinde yükselecek. Projede toplam 1396 adet konut yer alacak.

Başvuru heyecanının başladığı projede 474 adet 2+1 açık mutfak, 702 adet 2+1 kapalı mutfak, 220 adet 3+1 kapalı mutfak konutlar yer alacak. Projede konutların yanı sıra cadde dükkanları da bulunacak.

Yüzde 40’ı yeşil alana ayrılan KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesinde fiyatlar 228 bin TL’den başlıyor. 46 bin TL peşinat ve 2 bin 200 TL taksitle konut sahibi olunabilen proje için 120 ay vade sağlanıyor. 

Asgari ücretin altında ödeme planı oluşturulan KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesi için başvurular online olarak silivri4.kiptas.com.tr adresi üzerinden de kabul edilecek. 

ÖNEMLİ  KİPTAŞ Silivri 4. Etap Kura Sonuçları
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ