Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

Kartallar Grup

Kartallar Grup

Kartallar Grup

Kartallar Grup, birçok şirketin oluşturduğu ve 1985 yılında ilk firmasının sektöre adım attığı bir oluşumdur. Geçmişten günümüze birçok projeye imza atan Kartallar Grup, genel olarak projelerini müşteri ihtiyaçlarını baz alarak gerçekleştirmektedir. Sektörün taleplerine çeşitli çözümler üreterek hizmet veren firma iş anlayışı olarak kendine her zaman kaliteyi seçmiştir.
Yıllar geçtikçe özelleşen alt birimlerini bireysel şirketlere dönüştüren firma, bugüne kadar pek çok özel projelere imzasını atmıştır. Deneyimli kadrosu ile çalışmalarında kendisi hissettiren firma, her yeni projede ismini sürekli olarak duyurmaktadır.
Ankara üzerinde ön sıralarda gelen taahhüt firmalarından olan Kartallar Grup, planlama ve inşaat sektörü adına profesyonel olarak hizmet vermektedir. Günümüzde halihazır harita üretimi, imar planı yapımı ve parselasyon, arazi üretimi, yapı ve inşaat hizmetleri, mimari proje tasarımı ve yapı denetimi Kartallar Grup’un hizmet alanını oluşturur. Bunların yanı sıra üretime de hak ettiği önemi vererek besicilik alanında faaliyet göstermek üzere girişimlerde bulunmaktadır.

Grup Şirketleri
HAS-KAR Harita Kadastro Mühendislik Taah. ve Tic. Ltd. Şti.
KARTALLAR Harita İmar İnşaat Müh. Taah. ve Tur. Ltd. Şti.
KARTALLAR Yapı Denetim Ltd. Şti.
GÖZDE İnşaat Ltd. Şti.
Kartallar Eğitim Ltd. Şti.
ANAYURT Süt ve Besi A.Ş.
ANSE Ev Gereçleri A.Ş.

Kartallar Grup İletişim Bilgileri
Adres:
Söğütözü Caddesi No:35 ANKARA
Telefon: 0312 287 06 53
Faks: 0312 287 44 53
E-Mail: info@kartallar.com.tr
Web: www.kartallar.com.tr

ÖNEMLİ  Element Yapı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ