Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

Has Metal

Has Metal

 Has Metal
Has Metal Alüminyum San. ve Tic. Ltd. Şti.

1974 yılında kurulan Has Metal, demir doğrama ve aksamları üzerine özel imalatlarla sektöre başlamıştır.  1986 yılında ise Has Metal Alüminyum San. ve Tic. Ltd. Şti. unvanı ile 600,00 m²’lik kapalı alanda alüminyum doğrama ve ilgili aksesuarların üretimine başlamıştır.
Yeniliklere açık olarak devam ettiği sektör üzerinde yüzlerce projeye destek vermiş ve malzemenin en kalitelisini kullanıp marka olmaktan ödün vermemiştir. Ayrıca 1999 yılında sektörün ihtiyacına yönelik ürünleri tedarik edip, satışını gerçekleştirmiştir.
Sadece Türkiye değil Avrupa’da da birçok projeye imza atan Has Metal, Çuhadaroğlu, Saray, Sistem, Alpolic, Giesse, G-U, Siegenia ve Dorma gibi markaların temsilciliklerini üstlenmiştir. Ek olarak Türkiye ve yurt dışında birçok konut, iş merkezi ve AVM projelerinin cephe işleri ile ilgili sistem ve aksesuar tedarikini sağlamıştır.
Uluslararası normlarda hizmet verebilmek için 2012 yılında Alümil markası ile Türkiye distribütörlük anlaşması imzalamıştır. 2013 yılında Ankara Çukurambar’da mimari proje ve teknik destek çalışmalarının yapıldığı teknik ofisin de hizmet verdiği Alumil Showrooom, yine aynı yıl İvedik OSB’de 5.500 m² depo hizmete açılmıştır. 2014 yılında ise Marmara bölgesine daha hızlı hizmet verebilmek için İstanbul Tuzla’da 2.500 m² alanda açılan depo, mimari proje ve teknik destek ofisi ile birlikte hizmet vermeye başlamıştır. Has Metal, 2013 yılında inşaat sektörüne de adım atmış ve Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesinde 15.243 m² alanda, 50.710 m² inşaat alanına sahip ticaret merkezi projesinin inşaatına başlamıştır. Proje HM COMMERCE CENTER –HM COMMERCE HOTEL olarak isimlendirilmiştir.

İletişim
Adres: Hurma Sokak No: 44/2 Siteler ANKARA / ALTINDAĞ
Telefon: 0312 353 29 55
Faks: 0312 351 42 74
E-Mail: info@hasmetal.com.tr
Web: www.hasmetal.com.tr

ÖNEMLİ  DESO A.Ş.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ