Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

Gülsa İnşaat

Gülsa İnşaat

Gülsa İnşaat

1997 yılında kariyerini “İnşaat Mühendisi” olarak devam ettirme isteyen Mehmet Salih Satıcı tarafından kurulan Gülsa İnşaat, kurulduğu günden beri güvenilir kadrosu, yıllardan oluşan tecrübeleri, insan odaklı görüşleri ve hem yurtiçi hem de yurtdışı projelere imza atmıştır.

Kusursuzluk düşüncesini kendine felsefe edinen prestijli yapısı ile ayakta duran Gülsa İnşaat, teknolojik yeniliklere de kapılarını açık bırakıyor. Modern yapılar ile kendilerine hata payı bırakmayan firma son derece güvenilir çalışmalar sergiliyor. Hizmet kalitesi olarak üst düzey işler çıkartan firma, kaliteli organizasyon yapısı ile profesyonel ekibini birleştiriyor.

Yüksek yapılar, altyapı projeleri, endüstriyel tesisleri gibi önem arz eden projelerin tercih edilen firması haline gelen Gülsa İnşaat, kaliteli malzemeleri sayesinde ön planda yer almaktadır. Gülsa İnşaat bugüne kadar birçok konut, ofis, işyeri, alışveriş merkezi, hastane, kamu binaları, şehir arıtmaları, sanat yapıları, özellikli yapılar, altyapı tesisleri gerçekleştirmiştir.

Ege Perla, Varyap Meridian, Kent Plus Centrium, Incity, Inlife, Kemerburgaz Rose Residence, List İstinye Suites, Kağıthane Papirüs, Gökmahal Konut ve AVM gerçekleştirdiği prestijli konut projelerinden bazıları olarak kayda geçer, Nida Kule Ataşehir, Nida Kule Levent, Ferko Signature, Paladium Antakya AVM, İ.B.B Florya Akvaryum, Aqua Florya AVM, TBMM Yeni Milletvekili Yerleşkesi, Bank Asya Genel Müdürlük Binası gerçekleştirdiği prestijli ticari ve ofis projelerinden sadece bazılarıdır. Yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çeken firma sürekli olarak üretimine devam etmektedir.

Tecrübe ve deneyimi ile sektörde gayrimenkul geliştirme ve hayata geçirme konusunda da çalışmalarını sürdüren Gülsa İnşaat, kendi yatırımı olan KüçükkuyuPort projesini de 18 ay gibi kısa sürede sahiplerine teslim etmiştir. Bu bağlamda hız ve kaliteyi aynı anda müşterilerine yaşatma başarısı gösterebilmiştir.

Yenilikçi, çağdaş, çevreci, insan haklarına saygı gösteren ve özellikle eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunmak isteyen Gülse İnşaat, geliştirilen mühendislik çözümleri ile bu isteği karşılamak için büyük çaba göstermektedir.

ÖNEMLİ  ÖZTAŞ

İletişim
Adres
: 19 Mayıs Mah. Atatürk Cad. Esin Sok. Yazgan İş Merkezi No: 3 K: 6 D: 14 Kozyatağı – KADIKÖY / İSTANBUL
Tel: +90 216 467 15 72  – +90 216 467 16 72
Fax: +90 216 467 78 22
E-mail: info@gulsainsaat.com
Web: www.gulsainsaat.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ