Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

GKS Yapı

GKS Yapı

GKS Yapı
Güven – Kalite – Sanat

1994 yılında kurulan GKS Yapı, çalışkan ve bir o kadar da tecrübeli olan profesyonel çalışan kadrosu ile birlikte uzun yıllar yapı projelerine imza atmıştır. Şirketin kurulduğu tarihten günümüze kadar gelen süreç içerisinde otomobil, eğitim, gıda, dayanıklı tüketim malları, taahhüt ve inşaat sektöründe faaliyet göstermiştir.
Bugüne kadar yüzlerce sayıda konuta imza atmayı başaran GKS Yapı, aynı 1994 yılında kurulduğu ilk günkü kadar çok heyecan, istek ve arzu ile yeni projeler ile ayakta durmuştur. Dayanıklı yapıları sayesinde müşterilerin artısını alan şirket, dayanıklı konutlar üretme konusunda usta işler ortaya çıkartmaktadır.
Özellikle inşaat sektöründe olan yeteneği ile ön plana çıkan GKS Yapı, kendilerine oluşan yetenek ve tecrübeyi yapılan her işe en iyi ve en detaylı şekilde yansıtarak başarılı işleri ön plana çıkarmayı amaç edinmişlerdir.
Ülke insanı adına yaşanabilir yaşam alanları üretmek için çabalayan şirket çalışanları, tüm bunların sürekliliğini sağlamak ve sektör içerisinde verimli olma başarısı göstermek için kaliteli malzemeler, estetik görüş ve güvenli sistemler konusunda standartların üzerinde olmayı her zaman istemektedir.
Her geçen gün yeniliklere açıklığı ile teknolojiyi de sektörlere monte etmeyi bilen GKS Yapı, müşteri ihtiyacı odaklı çalışma hayatını benimsemiştir. Ayrıca yapılan çalışmalar içerisinde çalışanlarının “0” hata payı ile piyasada varlığını devam ettirmektedir.
Dünya standartlarına uygun yapılar üretmek amacı ile gelişen inşaat teknolojilerini baz alarak örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunmayı ve ülkenin inşaat sektöründe yenilikçi bir firma olmayı istemektedir. Eğitimli çalışanları ile bu hedefi gerçekleştirmeyi başaran firma, her geçen gün daha da ileriye gitmektedir.

Biten Projeler
Kurtköy Villaları
Tezcan Konutları
Bağlar Konakları
Oruç Reis Konutları
Güneşli İş Merkezi
Afra Sitesi
Güneşli Elit Konaklar
Taahhüt İşlerimiz
Meydan Konutları

ÖNEMLİ  NOVA Grup

Devam Eden Projeler
Göksu Tower
Erdemli Konakları
Göksu Park Göztepe
Göksu Life Güneşli

GKS Yapı İletişim bilgileri :
Adres: Güneşli Meydanı Menderes Cad. No: 4 İSTANBUL / BAĞCILAR
Telefon: 0212 489 0 457
Faks: 0212 550 0 175
E-Mail: info@gksyapi.com
Web: www.gksyapi.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ