Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

Emin Küme, Holding Yapısına Geçerek Emin Üstün Holding’e Dönüştü

Türkiye’de 1991 yılında temelleri atılan ve farklı bölümlerde hizmet veren şirketleri bünyesinde barındıran Emin Küme, holding yapısına geçti ve …

Emin Küme, Holding Yapısına Geçerek Emin Üstün Holding’e Dönüştü

Türkiye’de 1991 yılında temelleri atılan ve farklı bölümlerde hizmet veren şirketleri bünyesinde barındıran Emin Küme, holding yapısına geçti ve bir şirketler topluluğu olarak Emin Üstün Holding’e dönüştü. Şirket, hizmetlerine Emin Üstün Holding olarak devam edecek.

Başta faizsiz finansman sistemi olmak üzere otomotiv, güç, sigorta, inşaat, tarım ve hayvancılık üzere pek çok bölümde üretim ve yatırımlar yapan Emin Küme, holding yapısına geçti. Daha güçlü bir yapıya sahip olmak ve dinamik bir hizmet anlayışıyla hizmet vermek maksadıyla holdingleşen şirket, 1991 yılında şirketin temellerini atan ve Türkiye’nin sayılı girişimcilerinden olan A. Emin Üstün’ün ismini alarak Emin Üstün Holding’e dönüştü. Holdingleşme adımıyla farklı kesimlerde hizmet veren başta Eminevim olmak üzere Eminotomotiv, Eminotomotiv 2. El, Emin Sigorta, Emin Güç, Emin Gayrimenkul Geliştirme, Emin Tarım ve Hayvancılık şirketleri böylece Emin Üstün Holding bünyesinde tek çatı altında toplanmış oldu.

İş hayatı boyunca yüze yakın şirketin kuruculuğunu yapan ve yerli bir finansman modeli olan faizsiz Elbirliği Sistemi’ni iş dünyasına kazandırarak üretim ve istihdam alanlarında bedel katan yatırımlara imza atan merhum A. Emin Üstün’ün ismi da Emin Üstün Holding ile yaşatılmaya devam edecek.

30 yılı aşkın esaslı bir geçmiş ve tecrübeyle hizmetlerini sürdürecek olan Emin Üstün Holding, bir şirketler topluluğu olarak güçlü kurumsal yapısıyla Türkiye’ye bedel katan yatırımları sürdürmeyi hedefliyor.

 

ÖNEMLİ  Konut Kredilerine Şartlar Değişti!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ