Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

Duvarlar İçin Dekorasyon Önerileri

Duvarlar için dekorasyon önerileri arıyorsanız, sizlere bazı alternatif fikirler sunmak isteriz. Evimiz hepimiz için birer sığınaktır. Bunaldığımızda, strese girdiğimizde veya yorgun bir iş gününün hemen ardından gitmek isteyeceğimiz tek yer bir çoğumuz için evlerimiz olmuştur. Herkes evinin kapısından girdiği an o sadeliği, huzuru ve şıklığı görmek, hissetmek ister. Duvarlar İçin Dekorasyon Önerileri Evimizde mobilyalarımız veya […]

Duvarlar İçin Dekorasyon Önerileri

Duvarlar için dekorasyon önerileri arıyorsanız, sizlere bazı alternatif fikirler sunmak isteriz. Evimiz hepimiz için birer sığınaktır. Bunaldığımızda, strese girdiğimizde veya yorgun bir iş gününün hemen ardından gitmek isteyeceğimiz tek yer bir çoğumuz için evlerimiz olmuştur. Herkes evinin kapısından girdiği an o sadeliği, huzuru ve şıklığı görmek, hissetmek ister.

Duvarlar İçin Dekorasyon Önerileri

Evimizde mobilyalarımız veya etrafta ki birçok dekor ürünlerimiz olsa da duvarlarımızın bomboş olması bizlere boşluk hissiyatı verecektir. Bu nedenle sizlere duvarlarınızı süsleyebileceğiniz birbirinden farklı alternatifler sunacağız. Bu alternatiflerin herhangi birini evinizin duvarlarına uygulayarak çok daha dolu ve çok daha samimi bir görüntü elde edebilirsiniz. Duvarlar için dekorasyon önerileri şu şekildedir:

Duvarlar İçin Dekorasyon Önerileri

Duvar Kağıtları

Bildiğimiz üzere duvar dekoru denildiği an aklımıza gelen şeylerden biri duvar kağıtlarıdır. Birbirinden farklı renklerde ve şekillerde bulunan duvar kağıtları evimizi çok daha renkli ve neşeli bir hale getirebilir. Eviniz için yapacağınız duvar kağıdı seçiminde öncelik olarak göz önünde bulundurmanız gereken şey duvarınızın boyutudur. Duvarınızı tam anlamı ile kaplamamaya ama aynı zamanda da duvarınızı fazla boş bırakmamaya özen göstermelisiniz. Dilediğiniz duvar kağıdını özenli bir şekilde ortalayarak yapıştırmayı da ihmal etmemelisiniz.

Duvarlar İçin Tablo

Duvarınıza asabileceğiniz bir tablo evinizin tüm havasını inanılmaz bir şekilde değiştirecektir. Duvarınıza asmak üzere tablo seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Öncelik olarak tablolarınızın evinizdeki mobilyalar ile olan uyumuna dikkat etmelisiniz. Çok şık mobilya takımlarınız var ise tamamen spor tarzda kalacak yani salonunuzda sırıtacak tablo seçimleri yapmaktan kaçınmalısınız.

Duvarlar İçin Dergi Derlemeleri

Dergi derlemeleri spor ve rahat şekilde dizayn edilmiş evinize oldukça büyük bir uyum sağlayacaktır. Sizler de duvar aksesuarlarına fazla para yatırmadan şık bir duvar elde etmek istiyorsanız evinizde okumak üzere bulunan dergilerinizden beğendiğiniz kısımları keserek duvarınıza yapıştırabilir ve duvarınızın bir köşesine farklı bir hava katabilirsiniz.

ÖNEMLİ  Havuz yapımı ve prefabrik havuz

Duvarlar İçin Baskı

Sizler de duvarınızda çok daha kalıcı ve çok daha gerçek duran bir süsleme istiyorsanız kesinlikle baskı yaptırmalısınız. Kırtasiye vb. duvar baskısı satan bir yerden baskı alarak, herhangi birinin de yardımı ile düz bir şekilde duvarınıza yapıştırmalı ve bir süre beklemelisiniz. Çeşit çeşit baskıların arasından eviniz için en uygununu  seçmelisiniz.

Duvarlar İçin Dekoratif Ürünler

Duvarlar için dekoratif ürünlerin önemi de bir hayli büyüktür. Küçük dokunuşlar, bulunduğunuz alanda olumlu manada büyük görüntü değişikliklerine sebebiyet verebilir. Örneğin şık bir ayna gibi. Veya güzel bir tablo gibi… İlla ki almak istediğiniz ürünün pahalı olmasına da gerek bulunmuyor. Yeter ki siz sevin, gözünüze güzel gelsin…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ