Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

Dış kapı modelleri ve fiyatları

Dış kapı modelleri ve fiyatları

Ev veya iş yerlerimizin dış kapılarında, özellikle son zamanlarda çelik kapı tercihlerinde önemli miktarda artış gözlemlendi. Yaşanan hırsızlık olayları sebebiyle güvenliğin artırılması amaçlanarak tercih edilen çelik kapılar,  kendimizi doğrama kapılara nazaran daha güvende hissetmemizi sağlamaktadır. Dış kapı modelleri ve fiyatları konusunda yapılan araştırmalarda, artık özel siparişler haricinde ahşap kapı isimleri neredeyse hiç geçmemektedir. Sizde evinizin güvenliğini arttırarak, dış kapınızda çelik veya demir dış kapı kullanmak istiyorsanız aşağıda sizler için yaptığımız araştırma neticesinde elde edilen model ve fiyatlara göz atabilirsiniz.

Model ve fiyatlara geçmeden önce, tercih yaparken bilinçli olabilmeniz için birkaç ufak tüyo vermekte fayda görüyoruz. Özellikle çelik kapıların hırsızlar tarafından sıklıkla açılma yöntemi olarak kullanılan iki yol mevcut. Bunlardan birincisi kriko adı verilen araba lastiklerini değiştirmek için bir kol yardımı ile kaldırma kuvveti uygulayan aleti alarak, yan bir şekilde kapı kasasının iki yanına denk gelecek şekilde koyarak açmak ve kasayı bükerek kapının açılmasını sağlamak. Bu yönteme önlem olarak, çelik kapı yaptıracağınız zaman kasa içine beton döktürerek, harici darbe ve kuvvetlere karşı mukavemet kazanmasını sağlayabilirsiniz. İkinci yöntem ise kapı damağını kredi kartı benzeri bir plastik ile açmak. Bu yönteme önlem olarak ise, z veya açılır kilit olarak tabir edilen son sistem kilitleri kullanmanızdır.

Model ve fiyatlar Sur Çelik Kapı markası baz alınarak listelenmiştir. Aşağıdaki bilgiler markalara göre farklılık gösterebilir.

Dış kapı modelleri ve fiyatları:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ