Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

Be-Ma İnşaat

Be-Ma İnşaat

BeMa İnşaat

BeMa İnşaat, iki inşaat mühendisi tarafından özel sektör üzerinde kazanılan tecrübeler ile birlikte 1987 yılında ortaya çıkmıştır. Bireysel ve kurumsal olarak ikiye ayrılan projeler ile profesyonel hizmetler sunmak amaçlanmıştır. Yıllar geçtikçe tecrübelerine tecrübe katan ikili günümüzde de yeni projeleri hayata geçirmek için çaba sarf etmektedir.

İnşaat sektöründe birbirinden farklı yapıları ortaya çıkaran BeMa İnşaat, özellikle fabrika yapıları, sanayi siteleri, alışveriş merkezleri, villa inşaatları gibi yapı organizasyonlarında var olmaktadır. Bu çalışmaların yanı sıra Alt yapı ve çevre düzenlemeleri gibi projelere de ev sahipliği yapmaktadır.

Bema İnşaat, yıllardır süren çalışmalar ile deneyimlenen özverili ve disiplinli kadrosu ile de adından sıkça söz ettirecek projelerle gündeme gelmiştir. En kaliteli yapı malzemeleri ve araç-gereçleri ile kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemiştir.

Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutularak yapılan çalışmalar ile tüketiciye sunulan özel yapılara imza atmıştır. Dünya standartlarında proje hizmetini baz alarak emin adımlarla ilerleyen firma, kalıcı eserler ile sadece Türkiye değil, dünya çapında tarihe damga vurmak istiyor. Mükemmeliyet kavramını kendine felsefe edinmiş olan BeMa, her gün yeni bir proje ile karşımıza çıkacak gibi duruyor.

Güvenilir yaşam alanı oluşturmak adına ülkenin bir simgesi haline gelmek isteyen BeMa İnşaat firması, gün geçerek yükseltilen imajını daha da yükseltmek için kaliteli hizmetlerine devam etmek istiyor. Deprem kuşağı olarak bilinen Türkiye adına daha önce kaybedilen onca insan hayatının artık üzerine yenilerinin eklenmemesi için daha çok çaba sarf ediyor.

Faaliyet alanları olarak ise toplu konut inşaatları, fabrika inşaatları, okul inşaatları, hastane inşaatları, havaalanı inşaatları, yol otoyol ve köprü inşaatları, baraj ve kanal inşaatları, alışveriş merkezi inşaatları gibi birçok farklı proje yolu belirlenmiş.

ÖNEMLİ  SMK Grup

Projeler

Adana Carrefoursa AVM

Alışveriş Merkezi

TOKİ Bursa İnegöl

686 konut, 32 derslikli İlkokul, Cami, Altyapı ve çevre düzenlemelerini içeren proje 106.668 m2 kapalı alandan oluşmaktadır.

TOKİ Merkez Kütahya

720 konut, 32 derslikli ilköğretim okulu ve 24 derslikli lise, Cami, kütüphane, AVM, spor salonu ile altyapı ve çevre düzenleme işleri de Be-Ma İnşaat tarafından yapılan proje toplam 117.044 m2 kapalı alandan oluşmaktadır

Kiptaş Tuzla Evleri

Yapımı 2007 yılında tamamlanan, 1332 adet daire, Cami, kapalı otopark ve spor salonundan oluşan, altyapı ve çevre düzenlemelerini de Be-Ma İnşaat’ın tamamladığı tesis, toplam 155.000 m2 kapalı alandan oluşmaktadır.

Yenimahalle Katlı Otopark, Ticaret ve Kültür Merkezi

9000 m2 alan üzerine kurulu 28000 m2 kapalı alandan oluşan; katlı otopark, ticaret merkezi ve modern bir tiyatro salonuna sahip olan 4 Katlı tesis, 2006 yılında tamamlandı.

İstanbul Büyükşehir Belediye KİPTAŞ Başak Şehir

21 blok 360 dairelik 54.000 m2 toplam inşaat alanından oluşan projede 1. kısım inşaatları 1998 yılında tamamlanırken, 2. kısım inşaatları ise 2001 yılında tamamlandı.

Tekofaks Genel Müdürlük Binası

11 katlı olarak inşa edilen (5 Bodrum+1 zemin+5 normal kat) ve 11.000 m2 kapalı alandan oluşan Tekofaks Genel Müdürlük Binası, 1996 yılında tamamlandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kartal Halk Ekmek Fabrikası

Toplam 20.000 m2 kapalı alandan oluşan ve günlük 600.000 ekmek üretim kapasiteli tesis, 1998 yılında tamamlandı.

2005 Yılı Öncesi Tamamlanan Projeler

 • Balıkesir 959.M. Bölük Komu. çevre koruma
 • İkitelli Baş Toplu Konutları 4. etap 11. bölge (144 konut)
 • Ulaşlı Gölcük’de okul inşaatı
 • Hilal Konutları (170 daire)
 • Belediye Sosyal Konutları (60 daire)
 • İsmer Et Kesim ve Paketleme Kombinası
 • İstanbul Maslak – Zincirlikuyu arası yol yapımı
 • Bağcılar Belediyesi “Yol Yayalaştırma Projesi”
 • S.S.K. Kağıthane Dispanseri
 • Eminönü Meydanı düzenlemesi
 • Boğaz Korkuluklarının yapımı
 • İGDAŞ İstanbul 36. Servis Hattı İnşaatı
 • Perpa çevresi taş duvar işleri
 • İkitelli Başak Toplu Konutları 4.etap 22A bölge ikmal inşaatı (altyapı)
 • İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü Ayazağa Hafriyat alanı döküm ocağı
 • Başak Konutları 72 derslik okul
ÖNEMLİ  Ağaoğlu Şirketler Grubu

 

İletişim Bilgileri

Telefon : +90 212 294 07 45
Faks: +90 212 294 66 46
E-mail: info@bemainsaat.com
Web : www.bemainsaat.com

[google_maps id=”1264″]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ