Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

ANADOLU Gayrimenkul

ANADOLU Gayrimenkul

Anadolu Gayrimenkul

Türkiye’nin en prestijli grubuna bağlı olan Anadolu Gayrimenkul 2011’in Ekim ayı içerisinde faaliyetlerine başlamıştır. Dünden bugüne ustalık ve titizlikle ilerleyen projeler ile sektör içerisinde kendisini gösterme başarısına uzanan firma, AEH Anadolu Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. unvanının sahibi olmuştur.
Anadolu Gayrimenkul, kurumsal yapısı, güvenilir, saygın, dürüst yaklaşımı ve kalite anlayışı ile gayrimenkul geliştirme-yatırım ve yönetim alanları içerisinde lider firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.
Gayrimenkul Geliştirme, Yatırım ve Yönetimi alanlarında bölgenin en önemli aktörlerinden birisi olmayı vizyonu olarak belirleyen Anadolu Grubu, bu vizyon doğrultusunda profesyonel kadrosu ile çalışmalara devam etmektedir. Planlı ve profesyonel yaklaşımla, kurumsal müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ofis çözümleri sunmak amacını kendine misyon olarak gösteren firma, vizyon ve misyon anlamında müşteri odaklı seçimler yapmaktadır.
Kendi gibi prestijli projeler ile gündemde kalan Anadolu Gayrimenkul firması, son teknoloji yi kullanıyor ve kaliteli yapılar adına çaba sarf ediyor.

Devam Eden Projeler:
AND

Anadolu Gayrimenkul İletişim Bilgileri
Adres: Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Balkan cad. No:58 Büyüka E Blok Tepeüstü İSTANBUL / ÜMRANİYE
Telefon: 0216 574 10 55
Faks: 0216 574 01 44
E-Mail: info@anadolugayrimenkul.com.tr
Web: www.anadolugayrimenkul.com

ÖNEMLİ  AZİM Gayrimenkul Yatırım
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ