Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

Ağaoğlu Şirketler Grubu

Ağaoğlu Şirketler Grubu

Ağaoğlu Şirketler Grubu

1981 yılında Akdeniz İnşaat ile çalışmalara başlayan Ağaoğlu Şirketler Grubu, birden çok sektörde faaliyet göstermektedir. Herkes tarafından bilinen İnşaat sektörü ile marka haline gelen Ağaoğlu, enerji ve turizm sektöründe de boy göstermektedir.

Birbirinden farklı projeler ile her zaman daha yaşanılabilir bir yaşam standardı ile tüketici karşısına çıkmış ve bugüne kadar 30 bini aşkın konut inşası tamamlamıştır. Projelerinin çoğunda hızlı satış rekoru kıran Ağaoğlu Şirketler Grubu, “Yaşam Mimarı” sloganı ile medyanın da dikkatini çekerek Türkiye’nin 1 numaralı emlak şirketi haline gelmiştir.

Yeni ve teknolojik yapılar ile hedef kitlesinin ihtiyaçlarını belirleyip, tüketici karşısına çıkarak büyük bir başarı elde edilmiş ve yapılan her projenin en derinine inilerek detaylı bir şekilde çalışmalar sürdürmüştür. Ağaoğlu Şirketler Grubu, yaratılan My konsepti sayesinde ev sahibi olmak isteyenlerin projeler karşısında beğenisini toplamıştır.

İnşaat sektörüne verilen önem ile birçok yol kat edilmiş ve bu sektörün yanı sıra turizm sektöründe de var olan tecrübe ortaya konulmuştur. Birbirinden farklı turizm projeleri ile başarılara imza atan Ağoğlu Şirketler Grubu, yaz ve kış turizmine büyük önem vermektedir. Özellikle kış turizminin en gözde yerlerinden biri olan Uludağ ve İstanbul içerisinde bulunan otelleri ile turizmin önemli firmalarından biri olmuştur.

My konseptine ait projelerinden biri olan “My Club”  sayesinde insanların olmazsa olmazlarından biri olan spor aktivitelerine de cevap veriliyor. My Club içerisinde bulunan açık ve kapalı yüzme havuzları, mesaj merkezleri, zinde kalmak için fitness salonları ve bu salonlara ek olarak eğlenceli aktivitelerin gerçekleştirildiği Squash, masa tenisi ve basketbol bölümleri de yer almaktadır. Ayrıca “KidsClub” ismi ile çocuklar için ayrıcalıklı bir spor salonu ile hizmet verilmektedir.

ÖNEMLİ  VİZYON İSTANBUL İnşaat

Türkiye’nin inşaat, enerji ve turizm sektörü alanında önemli bir isim haline gelen Ağaoğlu Şirketler Grubu, Ağaoğlu Enerji Grubu ile birlikte çevreye duyarlı bir şekilde çözüm odaklı projelere yer vermektedir. Enerji alanı adına yapılan 2 milyar dolarlık bir yatırım ile diğer sektörlere ne kadar önem verdiğini bir kez daha göstermiştir.

Yapılan tüm projeler harici sosyal sorumluluk projelerini de üstlenen Ağaoğlu Şirketler Grubu, duyarlılık anlamında önde gelen firmalardan biri halindedir.

Ağaoğlu İletişim bilgileri :

Website : www.agaoglu.com.tr
Telefon : 444 6 777
Mail : info@agaoglu.com.tr

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ