Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

A-C GRUP ANADOLU CERİTLİ İnşaat

A-C GRUP ANADOLU CERİTLİ İnşaat

A-C GRUP ANADOLU CERİTLİ İnşaat
Anadolu Ceritli İnşaat

2002 yılında kurulan A-C Grup, inşaat sektörü üzerinde profesyonel olarak yürüttüğü çalışmalar ile adını duyurmuştur. Müşteri ihtiyacı baz alınarak yapılan çalışmalar çerçevesi içerisinde, sektör üzerinde gereken ihtiyaca en hızlı ve en kaliteli şekilde cevap veren firmadır.
10 yılı aşkın tecrübe ve deneyimi ile profesyonel çalışan kadrosuna sahip olan firma, ekibi ile birlikte kullandığı malzeme ile ön planda kalmaktadır. Akıllı çözümleri sunan projeleri ile müşterilerin her zaman yanında olmuştur ve farklı bakış açısını inşaat sektörüne adapte etmiştir.
Kendilerine olan güveni ve gelişmeye açık mantalitesi sayesinde teknolojik yenilikler ile projelerini süslendirmeyi başaran A-C Grup, onlarca projeyi tamamlamış olup, günümüzde yine onlarca proje üzerinde çalışmalar yapmaktadır. Projeler içerisinde özellikle güvenlik konusunu baz alan planlamalar yapılmakta ve buna uygun çözümler sunulmaktadır.
A-C Grup 2015 yılı itibari ile en önem verdiği ve değer biçtiği proje olarak “Paşazade Konutları” projesinde boy göstermektedir.
A-C Grup İletişim Bilgileri
Adres:

Adnan Kahveci Mahallesi, Ihlamur Cadddesi, Paşazade Konakları No:21/5 Beykent İstanbul / Beylikdüzü
Telefon: 0542 606 96 74
E-Mail: info@a-cgrup.com
Web: www.a-cgrup.com

ÖNEMLİ  Adafen İnşaat
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ