Emlak Gündemi Haberleri – Şehir Emlak

2020’nin en prestijli markası ‘Avrupa Konutları’ oldu

Türkiye’nin önde gelen reklam ve medya dalı yayımcılarından Marketing Türkiye’nin Akademetre Research & Strategic Planning ile birlikte yedi …

2020’nin en prestijli markası ‘Avrupa Konutları’ oldu

Türkiye’nin önde gelen reklam ve medya dalı yayımcılarından Marketing Türkiye’nin Akademetre Research & Strategic Planning ile birlikte yedi yıldır düzenlediği ve “Yılın İtibarlısı”nı belirlediği “Marka Kıymeti ve Algı Araştırması 2020” sonuçlandı.

Gayrimenkul kategorisinde 12 vilayette yapılan araştırmanın sonucunda Avrupa Konutları markası “2020’nin En Prestijli Markası” mükafatına layık görüldü.

Artaş İnşaat İdare Şurası Üyesi Serhan Çetinsaya.

SERHAN ÇETİNSAYA; “BU NOKTAYA GRUBUMUZLA BİRLİKTE GELDİK”

Markalı konut kavramının birinci olarak “Avrupa Konutları” markasıyla ülke beşerinin hafızasına kazındığını belirten Artaş İnşaat İdare Konseyi Üyesi Serhan Çetinsaya; “Avrupa Konutları markalı birinci konut projemizden bugüne temel prensibimiz, markamızı tercih eden tüketicilerin beklenti ve taleplerine en yeterli halde cevap vermek oldu. Bu gaye doğrultusunda tüm projelerimizin lokasyonlarının belirlenmesinden, geliştirilmesine, donatılarına, teslim sonrası hizmetlerine kadar her bir ayrıntısı tüketicilerimizin talepleri doğrultusunda şekillendi. Bugün on binlerle tabir ettiğimiz Avrupa Konutları sakinlerinin markanın inşasında büyük katkısı var. Tüketicilerimizin taleplerine bu derece ehemmiyet vermemiz; daima kendimizi yeni tutmamıza, trendleri yakından takip etmemize ve birincileri gerçekleştirme konusunda hamasetli davranmamıza katkı sağladı. En kıymetlisi, biz bu noktaya takımımızla birlikte geldik. Hem iç bünyedeki marka kadromuz hem de yıllarca birlikte yol yürüdüğümüz ajansımız “Fikirevim Reklam Ajansı” ile birlikte stratejiler geliştirdik. Masa etrafında tartıştık ve uyguladık. Pandemi sürecinde topluma umut vadetmemiz gerektiğinden yola çıkarak değerli bir reklam kampanyası hazırlayıp tüm mecralarda yayınladık. Paylaştığımız bildiride halkımıza “Bugünler de geçecek…” dedik. Ve büyük beğeni ile önemli takviye gördük. Bugün geldiğimiz noktada da Avrupa Konutları markamız Türkiye’nin pazarlama ve marka alanındaki saygın otoritesi Marketing Türkiye tarafından “2020’nin En Prestijli Markası” mükafatına layık görüldü.” dedi.

Marketing Türkiye’nin Bütünleşik Pazarlama Mükafatları kapsamında düzenlediği “The One Awards” ödül merasiminde “2020’nin En Prestijli markası” mükafatını Artaş İnşaat İdare Konseyi Üyesi Serhan Çetinsaya teslim aldı.

ÖNEMLİ  Avrupa Konutları Çamlıvadi Satışa Çıktı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ