ATEK Yapı

22 Haziran 2015 tarihinde eklendi.

ATEK Yapı
“Hızlı kazanmayı, çabuk bulunmayı sevenler için İzmir’de yükselmeye başlıyor.”

İlk olarak çalışma hayatı içerisinde menkul kıymetler ve perakende sektörlerinde marka olabilmeyi başaran şirketler grubu, ticari faaliyetleri gerçekleştirirken her zaman önceliği “insan kazanmak” olarak belirlemiştir. Yıllardır yapılan proje çalışmalarında kazanç her zaman ikinci planda kalırken, değerli referanslar oluşturma adına müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.
İstanbul Bahçelievler’de 33 bin metrekarelik bir alanda, hamilelik döneminden yetişkin çocuk dönemine kadar çocuklara yönelik her türlü ürünü tek bir çatı altında sunan ve bu konseptiyle Türkiye’de bir “ilk” Kadir Has Çocuk Dünyası, oyun ve eğlence sektörüne yeni bir soluk getirmiş ve Türkiye’nin bazı önemli alışveriş merkezlerinin içerisindeki çok geniş alanlarında, çocuklara olduğu kadar yetişkinlere de hizmet vermekte olan Play Park Eğlence Merkezleri üretmiştir.
Türkiye’nin köklü ve güvenilir menkul kıymetler kuruluşlarından biri olarak bilinen Güney Menkul Değerler AŞ. adlı şirketlere, kısa bir süre önce, Atek Yapı adlı yeni bir şirket daha eklenmiştir.

Devam Eden Projeler:
ATEK Adress
Evia Plus
1+1 Buca

ATEK Yapı İletişim Bilgileri
Adres: FATİH CADDESİ 1587 SOKAK NO:2-6 İZMİR / KONAK
Telefon: 0232 251 18 50
E-Mail: info@atekyapi.com.tr
Web: www.atekyapi.com.tr

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git